Zapytanie
661... telefon

Gypsys Bar - Bar mobilny

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Skawina, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Miechów, Olkusz, Bochnia, Wolbrom, Kazimierza Wielka, Busko-Zdrój

661... telefon
Wyświetleń: 240


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Gypsys Bar - Bar Mobilny

Nasz przepiękny drewniany bar, wraz z wieloma dodatkami w stylu boho z pewnością zwróci na siebie uwagę Waszych gości oraz doda klimatu do każdej przestrzeni, w której odbędzie się ceremonia.

Wszystkie składniki potrzebne do stworzenia niezapomnianych doznań smakowych, przygotowujemy i gotujemy sami (wszelakie syropy, kordiały, infuzje) tak, by mieć pełną kontrolę nad składem, świeżością oraz smakiem rzeczy, które będziemy serwować podczas Waszej imprezy. W związku z tym, jeżeli macie swoje ulubione owoce, zioła lub przyprawy, lecz nigdy nie wiedzieliście jak to połączyć i czy jest to możliwe… Od tego macie Nas!
Wszystkie składniki staramy się zużywać w 100% by nie marnować niczego, działając w myśl idei Zero Waste.

Oferujemy dwa pakiety weselne, oparte na koktajlach klasycznych jak i kompozycjach autorskich, stworzonych specjalnie dla Was. W cenie zawarte jest również graficzne przygotowanie spersonalizowanego menu koktajli, które wspólnie wybraliśmy.

Gypsy’s zrzesza najlepszych barmanów, którzy swoje doświadczenie zbierali prowadząc lub pracując w najlepszych koktajlbarach oraz restauracjach w Krakowie oraz innych zakątkach Polski.

Po stworzeniu wspólnie w pełni satysfakcjonującego Was menu weselnego, służymy pomocą w doborze odpowiednich alkoholi wraz z ich zamówieniem prosto pod wskazany przez Was adres. Rozumiejąc, że lista zadań przed dopięciem wszystkiego na ostatni guzik jest długa, chcemy byście nie musieli się martwić, skąd wziąć zapas wódki czy whisky na swoim weselu.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót