Zapytanie
781... telefon

HappyWed - Smart Weddings

Marii Konopnickiej 25/5, Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Kielce, Poznań, Warszawa, Gdynia, Wrocław, Kraków, Białystok, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Sopot, Zielona Góra, Olsztyn, Szczecin, Gorzów Wielkopolski

781... telefon
Wyświetleń: 146


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

HappyWed - Smart Weddings

Szukasz czegoś absolutnie wyjątkowego?

Odkryj HAPPYWED!

Na co dzień zajmujemy się branżą rozrywkową i tworzeniem oryginalnych technologii. Zdajemy sobie sprawę, że dzień Twojego wesela musi być absolutnie niepowtarzalny, w oryginalnym stylu. Właśnie dlatego tworzymy nowoczesne atrakcje i zabawy, które w dotąd niespotykany sposób angażują gości weselnych.

HAPPYWED to najnowszy i najskuteczniejszy przepis na integrującą zabawę dzięki smartfonowi! Poznaj nasze innowacyjne propozycje atrakcji dla gości i spraw, aby Twój Wielki Dzień na długo pozostał w pamięci wszystkich obecnych.
Wystarczy, że poprosisz swojego DJ’a lub wodzireja o skorzystanie z HAPPYWED, a wszystkich gości pochłonie zabawa. Pozwól naszej technologii spełnić Twoje marzenia o idealnym przyjęciu.

Ze względu na wyjątkowość i niepowtarzalność każdego wesela, HAPPYWED jest gotowe dostosować się do Twoich bardzo indywidualnych potrzeb. Niczym kameleon możemy dopasować się do wybranego przez Ciebie koloru lub motywu przewodniego.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót