Zapytanie
604... telefon

Iluzjonista Aleksander Krajewski

Opole, Opolskie,

W pobliżu: Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Brzeg, Oława, Krapkowice, Nysa, Strzelin, Niemodlin, Kępno, Kluczbork, Namysłów, Lubliniec, Olesno, Turawa, Prudnik

604... telefon
Wyświetleń: 433


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ślub i wesele to najpiękniejszy, ale również najbardziej wymagający dzień w Waszym życiu!!!

Zapewnienie niezapomnianego ślubu może być trudne, szczególnie, że niektórzy z Waszych gości prawdopodobnie będą doświadczonymi gośćmi weselnymi. Tradycyjny ślub często przebiega według podobnego schematu, który może pozostawiać niewiele do zmiany, ale jedną z rzeczy nad którymi macie całkowitą kontrole, jest rozrywka. Wynajęcie iluzjonisty weselnego doda radości, wyjątkowości i klasy Waszemu ślubowi.
A co najważniejsze sprawi, że Wasz wielki dzień będzie tak samo niezapomniany dla gości, jak i dla Was samych!

Tygodnie a nawet miesiące przygotowań potrafią spędzać sen z powiek. Dylematy prostsze i te trudniejsze; decyzje pomiędzy kuchnią polską a włoską, między zespołem a DJ-em i pomiędzy małym kameralnym weselem dla najbliższych a weselem dla całej rodziny. To pewnie tylko kilka z decyzji i rzeczy które musicie załatwić przed tak ważnym dla Was dniem.
Chciałbym Wam pomóc w organizacji tego dnia chociaż w małym stopniu i zapewnić niesamowitą i angażującą atrakcje dla Was i Waszych gości.
Zadam Wam kilka pytań, żeby ustalić na czym Wam najbardziej zależy. Chcecie magiczny pokaz pod muzykę ,a może integrujące show z humorem i Waszym udziałem w numerach. Podczas rozmów ustalimy jaki pokaz Wam się marzy i właśnie taki dla Was przygotuje.

Jestem nowoczesnym iluzjonistą, oferującym 25 minutowy, interaktywny i bardzo wizualny program sceniczny, który pozostawi specjalne wspomnienie w pamięci każdego z Waszych gości! Od czytania w myślach, po znikające monety i zmienianie przedmiotów na twoich oczach, będę zachwycał i zadziwiał Waszych gości. Na wesela przygotowałem również specjalny efekt z obrączką Panny młodej!!!

Dodatkowo wykonuje również pokazy iluzji z bliska. W trakcie tego pokazu chodzę pomiędzy stolikami i prezentuje iluzje w mniejszych, kilkuosobowych grupach. Znikające monety, tricki z kartami czy pojawienie lizaków dla najmłodszych gości wesela to zaledwie niewielka część efektów, które będziecie mogli podziwiać. Jednak powołując się na portal wesele z klasą ten pokaz otrzymacie całkowicie ZA DARMO!!!

Serdecznie zapraszam do współpracy!! Zadzwońcie i zapytajcie o wolny termin!!!

  • Iluzjonista na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Opole, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót