Zapytanie
791... telefon
Wyświetleń: 542


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Szukasz niezapomnianej atrakcji na swoje wesele❓

OTO ONA! Interaktywny POKAZ ILUZJI, dzięki któremu Twoi goście zapamiętają tę imprezę do końca życia jako WYJĄTKOWĄ i MAGICZNĄ!🔮

Podczas mojego pokazu każdy z widzów może poznać magiczny świat iluzji i stać się jego częścią. W trakcie pokazu publiczność ma okazję doświadczyć magii z różnymi przedmiotami codziennego użytku takimi jak: karty🃏, pieniądze 💵, telefony 📱i inne rekwizyty. Z pewnością zaskoczę każdego, gwarantując przy tym świetną zabawę ,a niektórych zaproszę na scenę żeby mogli mi pomóc przy wykonywaniu efektów i tworzeniu magii. W trakcie tego występu integruję się z moimi widzami oraz robiąc rzeczy niemożliwe, czasami nawet w ich rękach, przypominam im że magia ISTNIEJE!🪄


Dlaczego warto mieć Iluzjonistę na swoim weselu?🎩

➔Większość osób widziało iluzję tylko w internecie bądź TV ,a teraz Twoi goście będą mieli niepowtarzalną okazję żeby zobaczyć to na żywo co sprawi że, zapamiętają twoją imprezę na bardzo długo.

➔Podczas trwania występu nie dość, że Twoi goście będą świetnie się bawili to gdy ich uwaga będzie skupiona na moim pokazie, obsługa sali będzie miała czas na posprzątanie pustych butelek ze stołów czy podanie gorących dań.

➔Występ iluzjonisty na Twojej imprezie, daje zaproszonym przez Ciebie osobą niepowtarzalną możliwość doświadczenia magii.

➔Mój pokaz umożliwia zebranym na imprezie gościom integrację nawet tych, którzy wcześniej nie mieli okazji się poznać.

➔Gwarantowany efekt WOW!⭐️

JAKI RODZAJ POKAZU WYBRAĆ NA WESELE❓

Z doświadczenia wiem że najlepiej sprawdza się pokaz sceniczny trwającego 30 minut, a zaraz po nim pokaz close-up, w którym chodzę między stolikami i pokazuję magię Twoim gościom na ich własnych rękach. Moim zdaniem jest to najlepszy wybór na tego typu eventy ponieważ pokaz close-up idealnie dopełnia pokaz sceniczny, umożliwiając Twoim gościom bezpośredni kontakt ze mną, oraz doświadczenie magii z bliska.

KIM JESTEM?🃏

Jestem Franek, mam 19 lat ,a profesjonalnie iluzją zajmuje się od 5 lat. Magia od zawsze wypełniała moje życie i pozwalała mi ciekawie spędzić wolne chwile. Możliwość dzielenia się tą pasją wywołuje na mojej twarzy największy uśmiech ,a co ważniejsze daje moim widzom niezapomniane chwile. Miałem okazję występować na wielu imprezach m.in dniach Ursynowa, urodzinach bądź innych eventach, które zawsze kończyły się gromkimi brawami i zadowoleniem publiczności.

🪄Zapraszam do kontaktu, a na pewno razem wyczarujemy niezapomnianą imprezę dla twoich gości!🪄

  • Pokazy artystyczne na wesele
  • Iluzjonista na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

O Ola 2021-07-22 14:40:39

Ocena: 5

Super atrakcja na wszelkie eventy! Świetnie się bawiłam ze znajomymi w magicznej atmosferze. Niezapomniane wspomnienia!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót