Zapytanie
794... telefon

Iluzjonista, magik, animator - pokaz na urodziny, wesela, imprezy, pikniki

Radom, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Warszawa, Lublin, Końskie, Płock, Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Starachowice, Sandomierz, Puławy, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna

794... telefon
Wyświetleń: 216


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Iluzjonista, magik, animator - pokaz na urodziny, wesela, imprezy, pikniki

Spraw, aby Twoja Impreza była wyjątkowa!
Szukasz niezapomnianego wrażenia na weselu,piknikach, imprezach?
Twoje dziecko ma urodziny, a ty zastanawiasz się jaka niespodzianka będzie wyjątkowa?

Dobrze trafiłeś!
Nazywam się Przemysław Wilk i jestem iluzjonistą.Pasją tą zajmuję się już 5 lat więc mam doświadczenie w pracy z publicznością .

Oferta jaką przedstawiam:
1. Pokaz Iluzji dla dzieci - show specjalnie dla młodszych widzów, które świetnie sprawdzi się na urodzinach/piknikach rodzinnych.

2. Show Sceniczne - pokaz dla wszystkich na sali/scenie w formie scenicznej. Efekty specjalnie dobrane dla Pary Młodej jak i Wszystkich gości. Co zrobisz, jeśli ujrzysz na pstryknięcie palców przemiany kart/napojów, aż po różne teleportacje przedmiotów czy kart.

3. Close Up - Pokazy indywidualne ( po stolikach). Iluzjonista znajduję kartę widza w przeróżne sposoby / pojawia przedmioty z telefonu , a także pokazuje jak każdy z gości potrafi czarować.

Dostosowuję się do Waszych potrzeb i sprawię, że to właśnie Wasz wieczór będzie niezapomniany. Jestem dla Was , więc nie czekajcie! DAJCIE SIĘ OCZAROWAĆ! pokaz zapewnia dużą dawkę humoru oraz dobrej zabawy.

Jeżeli szukasz atrakcji na imprezę (wesele, urodziny,komunia, piknik rodzinny, impreza sylwestrowa) to jesteś na odpowiedniej stronie!

Zamów Pokaz i Daj się Oczarować!

  • Animacje dla dzieci na wesele
  • Iluzjonista na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Radom, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót