Zapytanie
516... telefon

Iluzjonista Piotr Malanowski

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Kościan, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Września, Wągrowiec, Ostrów Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Piła, Jarocin, Pleszew

516... telefon
Wyświetleń: 1035


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

♥️ Swoją przygodę z Iluzją zacząłem w wieku 14 lat, a pierwszy występ dałem już po 4 miesiącach. Bardzo szybko zacząłem doskonalić swoje umiejętności przed prawdziwą publicznością. Dzięki wczesnym występom, które ulepszałem przez następne lata, dzisiaj mogę dawać unikatowe i niezapomniane pokazy magii❗️.

 ♠️ Jeżeli chcesz uczynić swoje wesele jeszcze bardziej wyjątkowym, to mój pokaz będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na efektowną prezentację umiejętności. Dzięki temu Twoje wesele będzie inne niż wszystkie. Głęboko zapadnie w pamięci gości i stanie się wspomnieniem, do którego będzie wracał❗️.

 ♣️W mojej ofercie znajdziesz:

 ➡️POKAZ SCENICZNY

Dzięki połączeniu dobrej zabawy i niebanalnego humoru udało mi się stworzyć niepowtarzalny pokaz magii. Wszystko po to, by uczcić najważniejszy dzień w Twoim życiu. Cały występ składa się z 3 części: Wstępu, Części Integracyjnej i Wielkiego Finału.

Wstęp:
Na samym początku przedstawiam się publiczności i opowiadam, co ich czeka w trakcie przedstawienia. Następnie prezentuję pierwszy magiczny efekt, w który zaangażowani są wszyscy goście. Dzięki temu każdy już od pierwszych sekund występu czuje się oczarowany i ze zniecierpliwieniem czeka na kolejną dawkę magii.

Część Integracyjna:
• W tej części występu widzowie nie tylko obserwują moje poczynania, ale czarują razem ze mną i biorą aktywny udział w pokazie. Dzięki temu nikt nie zaśnie z nudów na Twoim weselu.
• Starannie przygotowane efekty wywołują u publiczności regularne salwy śmiechu i niedowierzanie z dokonywanych cudów.
• Różnorodność rekwizytów sprawia, że pokaz z każdym efektem jest coraz ciekawszy, a widzowie po każdym numerze wyczekują kolejnego.

Wielki Finał:
Na koniec zawsze zostawiam najlepsze. Po głównej części show przychodzi czas na wielki finał - najciekawszą część wieczoru. Jest to efekt specjalny z udziałem pary młodej, który zawsze wywołuje okrzyki zdumienia i niedowierzania! Zdecydowanie warto czekać na numer finałowy.

Gwarantuję, że prezentowane efekty oczarują nawet najbardziej wymagających widzów❗️

 ➡️ILUZJA Z BLISKA

Iluzja z bliska to specjalnie przygotowane efekty, dzięki którym widzowie mogą z odległości kilku centymetrów zobaczyć to, co do tej pory widzieli tylko w telewizji. Niesamowite cuda niejednokrotnie dzieją się w ich dłoniach.

Iluzja z bliska pozwala nie tylko zobaczyć masę zdumiewających efektów, ale także mieć bliski kontakt z artystą i jego światem. Widzowie mają okazję zadać mi intrygujące ich pytania, których nigdy wcześniej nie mogli zadać i może już nigdy takiej okazji nie będą mieć.

Uniwersalność i elastyczność tej usługi pozwala uniknąć takich problemów jak ustalenie godziny lub miejsca występu. Iluzję z bliska mogę zaprezentować w każdych okolicznościach, o każdej porze, dzięki czemu jest idealna na wesela.

♦️Dlaczego Ja?

🔴 Dzięki niebanalnym efektom i dużej dawce humoru mój pokaz magii zagwarantuje Twoim gościom niezwykle mocne i emocjonalne przeżycie. Zapewni on także o wiele więcej pozytywnych wspomnień, do których będzie można wracać podczas rodzinnych spotkań.

🔴 Świetnie radzę sobie z ludźmi i jestem w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. Nie musisz się martwić, że cokolwiek pójdzie nie tak. Ponadto na miejsce przybywam odpowiednio wcześnie (zazwyczaj godzinę przed rozpoczęciem pokazu), co pozwala uniknąć opóźnień. 

🔴 Co tu dużo mówić - magia efektownie prezentuje się na zdjęciach i filmach. W dobie internetu możesz zdobyć cyfrowe pamiątki, które będziesz wspominać przez następne dekady. Wesele to niepowtarzalna chwila w twoim życiu - drugiej takiej nie przeżyjesz. Zastanów się, czy chcesz stworzyć świetną atmosferę, czy sprawić, by Twoje wesele było takie, jak wszystkie inne. Decyzja należy do ciebie!

Zapraszam Cię do kontaktu!


📞516 597 527
Facebook: @Iluzjonista Piotr Malanowski
📩IluzjonistaPiotrMalanowski@gmail.com
https://iluzjonistapiotrmalano...

  • Iluzjonista na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Oprawa, Atrakcje weselne, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót