Zapytanie
22... telefon
Wyświetleń: 971


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Iluzjonista Sławomir Kowalski

Dlaczego iluzjonista Sławomir Kowalski od ponad 20 lat jest wynajmowany, jako idealnie sprawdzająca się atrakcja na wesela? Z trzech powodów:
1. Perfekcyjnie opanował rzemiosło sztuki magicznej.
2. Posiada teatralne zaplecze oraz sam od wielu lat organizuje imprezy. Dzięki temu, wie, jak to wygląda od drugiej strony i lepiej Was rozumie.
3. Podchodzi z szacunkiem do każdego z Twoich Gości, jak na dżentelmena przystało.
Atrakcja zaczyna się od 30 minutowego POKAZU NA SCENIE, lub w dobrze widocznym miejscu i z każdą minutą pochłania Gości co raz bardziej. Gdy pokaz się kończy, uczestnicy nadal czują niedosyt. I wówczas nadchodzi drugi etap występów: MIKROILUZJA. Polega ona na prezentowaniu iluzji bezpośrednio wśród Gości, w małych grupach, przy ich stolikach. Często atrakcja odbywa się w przerwach od setów tanecznych.

Pokaz sceniczny
Czas trwania

Stand-up show to pokaz magiczny na scenie trwający 30 minut. Doświadczenie Sławka wskazuje, że jest to idealny czas trwania występu na weselu.

Angażująca historia
Jest to jeden z wielkich wyróżników Kowalskiego. Nie tylko prezentuje niesamowicie dopracowane iluzję, ale wszystko jest spięte w chwytliwą i interesującą fabułę.

Takt, wyczucie i humor
Występ zawiera wiele humorystycznych akcentów. Wszystko prowadzone jest jako inteligentna gra z Widzem, z pełnym wyczuciem taktu, tak by nie urazić nikogo z Gości.

Nieustanna interakcja
Od samego początku występu Wykonawca nawiązuje dialog z publicznością, by z każdą minutą wciągać ich głębiej i głębiej. Na scenę również zapraszani są asystenci, wybrani z Twoich Gości.

Elastyczność wykonawcy
Na ostatnią chwilę wyskoczył jakiś błąd organizacyjny? Trzeba wystąpić w lekko zmienionych warunkach? Bez stresu! Sławek dzięki 20 letniemu doświadczeniu na pewno sobie poradzi!

Wizualne iluzje
Magia prezentowana w programie artystycznym jest na wysokim poziomie, wszystko jest dopracowane i nie ma szans na pomyłkę. Numery są tak dobrane, by nawet tylne rzędy miały doskonałą widoczność.

Mikroiluzja

Ta forma iluzji wdarła się szturmem na Polskie imprezy. Tworzy niesamowicie silne emocje i niewymazywalne wspomnienia. Polega na przechadzaniu się pomiędzy gośćmi i prezentowaniu magii z bliska, bezpośrednio wśród ludzi, w małych 2-8 osobowych grupach. Nierzadko w ich własnych dłoniach, z ich przedmiotami!
Czas trwania zależy od ilości osób na weselu i formy imprezy. Zazwyczaj około 2h na 100 osób.

W celu rezerwacji, lub by uzyskać szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu mailowego, lub telefonicznego.

  • Iluzjonista na wesele

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena 2020-09-07 13:17:05

Ocena: 5

Polecam Pana Sławka, ma doskonale opanowane rzemiosło oraz tworzy niesamowitą atmosferę swoim występem! Goście byli oczarowani!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót