Wyślij zapytanie
792... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

999 zł

Thai Rolls,

to pyszne lody tajskie, które są przyrządzane indywidualnie na prośbę gości na specjalnej mrożonej płycie.

W ofercie posiadamy różne smaki i możliwości kompozycji. Oferujemy wynajem przyczepy lodowej lub maszyny wraz z profesjonalną obsługą imprezy. Możliwość dojazdu w okolice Warszawy lub dalej po ustaleniu z klientem.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę Imprez Masowych, Eventy, Wesela, Urodziny.Posiadamy lody tajskie, lody włoskie oraz lody naturalne gałkowe   dodatkowe atrakcje: Nachos chips, Lemoniady, Gofry Babelkowe.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w Warszawie,

ul. Krakowskie Przedmieście 66

www.thairolls.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Żaneta 2019-08-19 13:36:19

Ocena: 5

Polecam każdemu! Szukaliśmy atrakcji na nasze wesele i wybraliśmy tę ofertę z lodami tajskimi. I to była najlepsza decyzja. Samo przygotowanie loda to miła przyjemność dla oka, wszystko bylo przygotowywane na żywo, na naszych oczach, szczególną frajdę miały dzieci ;) Wszyscy goscie byli zadowoleni z naszego pomysłu lodów tajskich na weselu - na pewno uatrakcyjniło to nasz wesele. Za ułamek kwoty wydanej na wesele naprawdę warto sobie pozwolić na taką przyjemność;) Pozdrowienia dla Pana Piotra, jeszcze raz dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę;) Żaneta i Marek ;)

A Agnieszka 2019-08-10 12:00:31

Ocena: 5

Bardzo smaczne lody, miałem okazje jeść je na weselu. Polecam

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót