Zapytanie
729... telefon

LOLI POP Animacje

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jarosław, Przeworsk, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Leżajsk, Lesko, Brzozów, Kolbuszowa

729... telefon
Wyświetleń: 529


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

LOLI POP Animacje

Dlaczego LOLI POP? Dobre pytanie!

Dlatego, że jest kolorowy, pełen wdzięku, słodki i zakręcony - zupełnie jak nasze animacje! Od samego początku plan był taki, aby wyróżniać się na tle innych animatorów i wprowadzić nową jakość w świat zabawy. LOLI POP Animacje nie miały być kolejną bezsensowną propozycją dla najmłodszych, ale ciekawą opcją stworzoną przez osoby z pasją i co ważne - wykształceniem pedagogicznym.

Animować, to znaczy ożywiać, wprowadzać w ruch a to jest istota naszej działalności. Każdy dobry animator wie, że to nie atrakcje dodatkowe są najważniejsze. Prowadzone przez nas imprezy przede wszystkim dają radość i integrują a wszystkie dodatki są wspaniałym uzupełnieniem dziecięcych szaleństw.

Nowa jakość to również jakość naszych produktów. Bezpieczeństwo podczas zabawy to dla każdego rodzica, jak i dla nas, sprawa priorytetowa. Słodycze, farby do twarzy, płyn do baniek czy składniki do slime - na tym nie oszczędzamy!

Jesteśmy też bardzo otwarci na nowe propozycje i chętni do współpracy. Każdego, kto rezerwuje nasze animacje chcemy traktować tak, jak samy byśmy chcieli być traktowani, z szacunkiem, uprzejmością i dużą dawką luzu. Z nami zawsze się dogadasz ;)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele

Powrót