Zapytanie
697... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1800 zł

Pokazy Laserowe Discolasers

Pokaz laserowy zachwyci Ciebie i Twoich gości. Każde show laserowe jest niepowtarzalne i indywidualne, stworzone pod konkretne wydarzenie.
Nieodłącznym elementem show laserowego jest sztuczna mgła, w zależności od miejsca pokazu używamy różnych płynów. Pokazy w pomieszczeniach wykonywane są przy użyciu bezwonnej szybko znikającej mgły natomiast na dworze używamy płyn tworzący gęstsza i dłużej utrzymującą się mgłę. W zależności od Państwa wymagań pokaz laserowy może więc odbyć się zarówno na sali jak i na wolnej przestrzeni. Ponadto każde show laserowe tworzone jest do wybranej przez Państwa muzyki.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi pokazami laserowymi. Pokazy laserowe są niepowtarzalnym widowiskiem wizualnym, nieporównywalnym z niczym innym. Pokazy laserowe gwarantują niezapomniane wrażenia.
Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży estradowej.
Dbamy o każdy szczegół, gwarantując profesjonalne wykonanie. Do każdego pokazu laserowego podchodzimy indywidualnie starając się sprostać Państwa oczekiwaniom. Podane ceny są cenami brutto. Na wszystkie usługi wystawiamy fakturę VAT.

W cenę wliczona jest sesja fotograficzna na tle kształtów laserowych, oczywiście z doświetlonymi twarzami.
Po sesji Młodzi dostają od razu kartę pamięci ze zrobionymi zdjęciami.
Posiadamy własny aparat, z doświadczenia wiemy, że fotografowie są niechętni do robienia tego typu zdjęć z powodu znikomego ryzyka uszkodzenia matrycy.

Posiadamy własne nagłośnienie.

Pokazy laserowe wykonujemy na trzech/pięciu profesjonalnych laserach, oraz używamy ekranu do wyświetlania laserem prostej grafiki, tj: imiona młodych, data ślubu, itp.

Dbamy o Państwa bezpieczeństwo stosując strefę ,,Safety zone"., co w praktyce przekłada się na piękny efekt pokazu laserowego bez ryzyka uszkodzenia wzroku.
W miejscach, w których, przepisy nakazują zgłoszenie pokazu laserowego, dokonujemy takich zgłoszeń za Państwa.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Pokazy artystyczne na wesele
  • Fajerwerki na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

M Michał 2021-01-29 15:31:04

Ocena: 5

Pokaz nie do zapomnienia. Doda stylu każdej imprezie weselnej i to w niezłej cenie, Szczerze polecam.

Tagi: Zduńska Wola, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót