Zapytanie
669... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1800 zł

Pokazy Light Show Fireshow Iluzja

Jo Art Show to dynamicznie rozwijająca się agencja artystyczna powstała w 2012 roku wyniku kumulacji wieloletniego doświadczenia, pasji, szerokiego wachlarzu umiejętności i talentu Joanny Stanowskiej oraz innych wybitnych artystów, aktorów, cyrkowców, iluzjonistów.

Pokazy Ognia / Pokazy Światła / Spektakle / Kabarety / Warsztaty / Eventy / Inne

LOGO SHOW - Spersonalizowany pokaz z możliwością rysowania obrazów w powietrzu. Dzięki najnowszej technologi dostępnej na rynku w roku 2018, mój pokaz jest idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, gale oraz promowanie marki na rynku polskim.
Możliwość wyświetlenia trójwymiarowych obrazów w powietrzu jest idealnym rozwiązaniem, które zaskoczy wszystkich gości i przybliży do poznania marki.
Pokaz światła to przede wszystkim doświadczenie artysty, który w rytm muzyki wyświetla napisy, logotypy, obrazy.
To bardzo proste - po złożeniu zamówienia na pokaz, wystarczy przesłać grafikę, która zostanie przeze mnie przetworzona i wyświetlona na specjalnym rekwizycie.
Idealne zwieńczenie: wesela, konferencji, eventu firmowego, festynu, urodzin i gali.
Pokaz na miarę XXI wieku.

LASER SHOW - Manipulacja wiązkami światła to futurystyczny spektakl z możliwością łamania i władania wiązkami światła.
Posługując się specjalnym rekwizytem, Artysta wprawia w ruch wiązki zielonego światła w rytm muzyki. Poprzez idealną choreografię światło multiplikuje i załamuje się na oczach widzów.Całość uzupełnia dym i dynamiczna muzyka.

FIRESHOW CZYLI POKAZY OGNIOWE w wykonaniu Teatru JO ART SHOW!
Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy fireshow z niesamowitymi efektami specjalnymi uatrakcyjnią Twoją imprezę.
Chcesz kogoś zaskoczyć? Podgrzać atmosferę…? Prezent, zaręczyny, ślub, urodziny, meeting biznesowy, rocznica, impreza plenerowa, festiwal, pikniki, dożynki…? Jesteśmy wszędzie. Pokaz ogniowy w naszym wykonaniu gwarantuje dużo emocji i niezapomniane wrażenia! Oferujemy pokazy od 2 do 10 osób!

FIRESHOW to widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show. To uczta dla wszystkich zmysłów.

Podczas spektaklu fireshow wykorzystujemy niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne – płonące przedmioty, scenografia, rekwizyty ( m.in. poi, liny, kije, wachlarze, hula hop, pochodnie), gigantyczne iskry, połączone z odpowiednią oprawą ( muzyczną, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy, charakteryzacją), tworzą unikatowe przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą spektakl ogniowych:
Widowisko ogniowo - lalkowe pt. "Veni, Vidi – Wici", to spektakl budzący dreszcz strachu ale i śmiech. Niesamowita historia opowiedziana świetną grą aktorską. Starcie się przeciwieństw dobra,. Piękna oraz zazdrość i zła doprowadza do uruchomienia się potężnej machiny. Machiny sprawiedliwości, którą jest Ogień. Wiecznie żyjący ogień, zapalający się według miary i według miary gasnący… .

Występ tańca z ogniem, plenerowa kukła, maski i dynamiczna akcja obfitują w nagłe zwroty akcji a także widowiskowe efekty specjalne!


Zapraszamy do kontaktu!

  • Animacje dla dzieci na wesele
  • Pokazy artystyczne na wesele
  • Fajerwerki na wesele
  • Iluzjonista na wesele

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

B Beata 2019-08-08 17:27:35

Ocena: 5

Pokaz światła Led show, to prawdziwa petarda! Prawdę mówiąc nie cheiliśmy z narzeczonym żadnych atrakcji na naszym weselu. Mama znalazła ofertę JO ART SHOW i bardzo zależało jej na zamówieniu spersonalizowanego pokazu światła. Nie do końca przekonani że jest nam to do szczęścia potrzebne, zgodziliśmy się na taką niespodziankę. I dzisaij nie żałujemy! Cieszymy się że nasz dzień wypełnił własnie taki pokaz. Pełen profesjonalizm, wspaniała energia, piękne kotiumy, wszystko dopięte na ostatni guzik! Sami artyści równeiż pierwsza klasa! Polacam JO ART SHOW!

j julia 2019-03-31 15:47:31

Ocena: 5

Przepiękny pokaz w wykonaniu znakomitych artystów! Dzięki Wam zapamiętamy ten wieczór na zawsze. Polecamy artystów Jo Art Show i dziękujemy za piękny występ!

K Karol 2019-02-10 10:48:15

Ocena: 5

Profesjonalny i zaskakujący pokaz. Wspaniała energia i talent artystów zachwycił nas i naszych gości. Zdecydowaliśmy się na pokaz ogniowy w połączeniu z pokazem światła! Strzał w 10! Ponadto opcja spersonalizoania pokazu i wyświetlenia naszych imion i zdjęć na sprzęcie ledowym powaliła nas na kolana!! POLECAM POKAZY JO ART SHOW!!!

A Asia i Michał 2019-02-05 11:41:54

Ocena: 5

Dziękujemy za tak cudowną atrakcje na weselu. Spersonalizowany pokaz był idealnym rozwiązaniem, żeby zaskoczyć naszych gości. Pozdrawiamy ! :)

K Kasia i Marcin 2019-02-01 14:51:12

Ocena: 5

Genialna atrakcja na weselu. Goscie pod wrazeniem. Wszystko na czas i mega profesjonalnie. Najpiekniejszy prezent na ślub:)

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót