Zapytanie
789... telefon

Prosecco Van! Prosecco Merc- jedyny taki w Polsce

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Wolsztyn, Kościan, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Września, Wągrowiec, Ostrów Wielkopolski, Piła, Złotów, Jarocin, Pleszew

789... telefon
Wyświetleń: 960


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Prosecco Van! Prosecco Merc- jedyny taki w Polsce

Drodzy przyszli nowożeńcy :)
Oddajemy do Waszej dyspozycji jedyny tego typu prosecco van na świecie. Pojazd to nieprodukowany już Mercedes- Benz MB100, został on w pełni odrestaurowany by mógł zapoczątkować bąbelkową rewolucję nie tylko w Polsce :)
Prosecco Merc to coś więcej niż prosecco van i wino z nalewaka. Samochód sam w sobie jest unikalny, bez obaw, nie ma drugiego takiego. Prosecco to dla nas nie tylko bąbelki, to przede wszystkim styl życia, do którego nawiązuje kolorystyka i wykończenie samochodu.
Oprócz możliwości serwowania 4 rodzajów wina ( w dowolnej konfiguracji), oferujemy wam jedyny w Polsce mobilny bar z koktajlami na bazie wina musującego, serwujemy nieśmiertelne klasyki tj. Aperol Spritz czy Hugo, ale również nasze autorskie często zaskakująco wariacje na temat bąbelków, niespotykane i wyjątkowe takie jak WY, jak Wasze przyjęcie, jak Wasz najważniejszy dzień w życiu.
Idea która nam przyświeca to #bubbleyourtime, bo w życiu chodzi o coś więcej niż tylko bąbelki, korzystajmy świadomie z każdego momentu wśród bliskich, uczyńmy każde spotkanie wyjątkowym i niezapomnianym, oddajcie się nam bo #wearethebubbles.
Przygotowaliśmy dla Was ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb, nie usłyszycie słowa nie, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Nie ma granic, dojedziemy wszędzie, no prawie :)
Jeżeli nie będziemy mieli możliwości spotkać się osobiście zajrzyjcie na nasze social media fb/ insta Proseccomerc, lajkujcie, followujcie zapraszajcie znajomych.

Rozpocznijmy bąbelkową rewolucję razem już dzisiaj!
Peace, love i bąbelki!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele, Prosecco Van Poznań

Powrót