Zapytanie
501... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Sushi Event - mobilny bar sushi

Poszukujesz oryginalnej atrakcji na Twoje wesele lub na inną imprezę okolicznościową? Chcesz, żeby Twoje przyjęcie wyróżniało się spośród innych? A może marzysz, aby Twoi goście poczuli się wyjątkowo serwując im niezwykłe, pięknie wyglądające potrawy? Jeśli tak, ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Posiadamy szerokie doświadczenie w organizowaniu imprez.

Mamy w swojej ofercie usługi takie jak:

POKAZ LIVE COOCKING - czyli przygotowywanie i degustacja sushi na oczach gości. Dysponujemy profesjonalnym barem mobilnym, dzięki czemu goście kosztują zawsze świeżo przygotowanych potraw. Pracujemy na najwyższej jakości składnikach dzięki czemu nasze sushi jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Łamiemy stereotypy, że sushi to tylko surowa ryba- mamy w swojej ofercie sushi, które sprosta wymaganiom zarówno młodzieży jak i osób starszych i dzieci. Oferta jest ustalana indywidualnie. Działamy na terenie woj. świętokrzyskiego, śląskiego, małopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego.

 CATERING - nasza firma posiada również ofertę cateringową. Nasze świeże, pyszne i kolorowe sushi dowiedziemy na każdą imprezę, na pięknie udekorowanych paterach.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Sushi na weselu

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paulina 2019-12-19 14:26:15

Ocena: 5

Bajeczne sushi i inne dania z kuchni japonskiej. Wlasciciele to niesamowici, mili ludzie z pasją i talentem, zarówno organizacyjnym jak i rzecz jasna kulinarnym! Zdecydowanie polecam

I Ines 2018-07-14 20:36:51

Ocena: 5

Gościliśmy na weselu Sushi Event 7.07.18 - REWELKA. Goście zachwyceni i my jako młodzi również. POLECAMY

Tagi: Kielce, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót