Wyślij zapytanie
513... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

"Taniec w Chmurach" Extra cena 500 PLN - Ciężki Dym - Chauvet Nimbus

Witam.
Zapraszam do skorzystania z tego ogłoszenia, a mianowicie z zamówienia „Tańca w Chmurach”. Jest to jedna z największych ekskluzywnych atrakcji wesela.
Ciężki dym podczas pierwszego tańca daje nietuzinkowy efekt unoszenia się Młodej Pary w śnieżno - białych chmurach. Dym snuje się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku, tajemniczości a zarazem romantyczności, oraz jest bardzo efektowny i sprawi że będziecie mogli poczuć się jak w bajce tańcząc w chmurach.
Wytwarzana z wytwornicy para przypomina niesamowite obłoki unoszące się tuż nad podłogą i dzięki temu dym ukryje drobne wpadki i "pomylone kroki" w tańcu, a goście będą obserwować to co najważniejsze, czyli powodzenie i radość na Waszych obliczach.

Dysponuję wytwornicą ciężkiego dymu (dokładnie to generatorem pary) jednej z najlepszych firmy z tej branży czyli CHAUVET model: NIMBUS.(MERCEDES wśród wytwornicciężkiego dymu). Jest to profesjonalne urządzenie, najlepsze z dostępnych na rynku uroczystości weselnych, którego efekty są przewyższające w porównaniu do tańszych produktów, szczególnie tych wykorzystujących przy „wytwarzaniu” ciężkiego dymu - płynów. W CHAUVET NIMBUS uzyskiwany efekt jest z samego suchego lodu! – powstaje para ze skondensowanego dwutlenku węgla i dzięki temu nie pozostawia on zadymionej sali, ani nie włącza czujników dymu, jest bezzapachowy i rozprasza się po kilku minutach, nie zostawiając śladu naparkiecie czy ubraniach. Zdjęcia zostały pobrane z oficjalnego serwisu producenta tego urządzenia oraz realnych uroczystości na których realizowałem zlecenia.

Dodam, że konkurencyjne urządzenia wykorzystujące wspomniany powyżej płyn do dymu mają efektywny czas wyrzutu dymu pomiędzy 20 a 50 sekund, a Pierwszy Taniec trwa najczęściej około 3 minut. (moje urządzenie może pracować 6 minut non-stop. Dla porównania proszę wpisać w youtube nazwę mojego proponowanego urządzenia (Chauvet Nimbus (wartość 5200PLN)) a następnie inne tanie konkurencyjne urządzenia: Eurolite NB150 ICE (wartość 1750PLN), Antari Ice 101 (wartość 2500PLN), ICE1800 BeamZ (wartość 1200PLN) lub D-1000 Ibiza Light (wartość 999PLN) (w tym przypadku sam sprzedawca uczciwie powiedział, że aby uzyskać w „miarę” dobry efekt trzeba użyć dwóch sztuk jednocześnie i podawaną przez producenta efektywność 160 metrów sześciennych mgły na minutę trzeba podzielić przez PIĘĆ! a maszyna pracuje tylko przez 20 sekund)  i porównać efekt. Myślę, że dokonacie rozsądnego wyboru. Po kontakcie ze mną prze ślę linki do moich filmów prezentujących Chauvet Nimbus.

Promocja „Pierwszy Taniec w Chmurach” za extra cenę (a extra cena wynosi 1 PLN) dotyczy każdego, kto podczas ważności tego ogłoszenia podpisze ze mną umowę na Obsługę Muzyczną jego wesela – dodam, że w bardzo atrakcyjnych cenach. W przypadku zamówienia usługi „taniec w chmurach” bez obsługi muzycznej wesela - koszt wynosi 500 PLN (transportdo 30 km wokół Legionowa gratis)

Dodatkowo dla spotęgowania efektu proponuję podświetlenie dymu (lub ścian jako dekoracja światłem) za pomocą profesjonalnych lamp ledowych RGB 3x18W i dodatkowo proponuję napis LOVE. W pakiecie zawsze taniej!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Legionowo, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót