Wyślij zapytanie
886... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Tomasz Soja - Iluzjonista, Wodzirej/Dj, Konferansjer

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu pary młodej. Pokaz iluzji to oryginalny sposób na urozmaicenie waszego przyjęcia, dzięki któremu przeniesiemy się w świat magii, gdzie jakiekolwiek prawa fizyki przestają mieć znaczenie.

Sporo zabawy, humoru i zaskoczenia. W każdym programie, który mam do zaoferowania.

Pokaz sceniczny – Program przygotowany dla wszystkich gości, trwający około 40 minut, iluzjonista czaruje na scenie lub w miejscu dobrze widocznym dla wszystkich gości. W tym programie znajdują się sztuki do muzyki takie jak np. lewitujący stolik, jak i z udziałem Waszych gości.

Pokaz Table-Hopping - Program idealnie nadający się na każde przyjęcie, pokazy odbywają się przy stolikach gości, dzięki czemu mają oni okazję doświadczyć niezwykłych wrażeń. Tricki są wykonywane z kartami, monetami, piłeczkami, w rękach widzów. Ta forma pokazu najlepiej sprawdza się przy stolikach maksymalnie do 10 osób.

Pokaz dla dzieci – Pokaz dla dzieci to specjalnie wybrane sztuki dla najmłodszych, około 40 minutowe show przeniesie Waszych milusińskich w niezwykły czas magii, podczas którego będą miały okazję same czarować.

Dlatego jeżeli nie wiesz jak zaskoczyć swoich gości i chcesz aby Twoje wesele było inne niż wszystkie, po prostu zadzwoń lub napisz, a ja się tym zajmę.

!!!
Jeżeli będą pisali Państwo wiadomość z zapytaniem, proszę o podanie daty i miejscowości, w której ma odbywać się przyjęcie.
!!!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót