Zapytanie
791... telefon

Auto-klasyki.pl - wynajem samochodów zabytkowych auto do ślubu

Sobieskiego, Radzionków, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Jaworzno, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Zawiercie, Myszków

791... telefon
Wyświetleń: 1294


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

auto-klasyki.pl - wynajem samochodów zabytkowych auto do ślubu

Oferujemy Państwu wynajem samochodów zabytkowych Citroën Rosalie oraz Citroën BL11. Samochody, które posiadamy od kilku lat uświetniają oprawę ślubów, rocznic i innych wydarzeń, które chcieliby Państwo uczynić wyjątkowymi.

Citroën Rosalie (ecru) to samochód pochodzący z Belgii, pierwszy raz zarejestrowany w 1933 roku. Został odrestaurowany przez nas kilka lat temu z zachowaniem oryginalnych części, dzięki czemu wpisany jest do rejestru zabytków. Przejażdżka nim zapewni Państwu wrażenia rodem z lat 30-tych XX wieku.

Citroën BL11, zwany inaczej Traction Avant (czarny), pochodzi z Francji, został wyprodukowany w 1956 roku. Dzięki wiernej oryginałowi renowacji samochodu, podobnie jak jego starsza siostra, został wpisany do rejestru zabytków.

Oba samochody mają już doświadczenie aktorskie nabyte w filmach i programach telewizyjnych.

Ze względu na ich sędziwy wiek, a co za tym idzie – zupełnie inne prowadzenie niż współczesnych aut, wynajmujemy je zawsze z kierowcą.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Zabytkowe auto do ślubu

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Radzionków, Oprawa, Auto do ślubu, Zabytkowe Auto do Ślubu

Powrót