Zapytanie
605... telefon

AutoVetus - Wynajem zabytkowych aut

Domagały, Kraków, Małopolskie, Śląskie,

W pobliżu: Skawina, Wieliczka, Myślenice, Katowice, Gliwice, Oświęcim, Zakopane, Bielsko-Biała, Wadowice, Miechów, Olkusz, Proszowice, Bochnia, Wolbrom, Rabka-Zdrój

605... telefon
Wyświetleń: 494


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

AutoVetus - Wynajem zabytkowych aut

Uwaga ! w celu sprawdzenia wolnego terminu oraz ceny za wynajem prosimy o  korzystanie z formularza na naszej stronie www  ! 


Chcesz uświetnić swoją uroczystość? Chciałbyś nadać jej elegancji, dobrego stylu i smaku? Poszukujesz auta na ślub, które zachwyci zebranych gości? Zachęcamy zatem do wynajęcia jednego z naszych zabytkowych samochodów, który ubogaci każdą ważną dla Państwa uroczystość: imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe, studniówki, ale przede wszystkim uroczystości ślubne – samochody zabytkowe i samochody na ślub w stylu retro to idealna propozycja!

Proponowana oferta obejmuje wynajem samochodów zabytkowych, pięknie udekorowanych i przygotowanych, wraz z kierowcą, okazjonalną tablicą rejestracyjną oraz dojazdem na wskazane miejsce. Nasze samochody zwracają uwagę, nadają każdej uroczystości blasku i sprawiają, że wydarzenie staje się niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Państwa, ale także dla wszystkich zaproszonych gości.

Samochody w ofercie:
-Cadillac Series 62 Convertible
- Jaguar MKV
- Jaguar MKIX
- Maserati
- Hudson Hornet
-  Austin Healey 3000 BJ8.

Nasza firma działa na terenie Małopolski, głównie w Krakowie oraz w jego okolicach.

Dłuższy czas wynajmu oraz jego cena ustalane są indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Zabytkowe auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Auto do ślubu, Zabytkowe Auto do Ślubu, Klasyk do ślubu Kraków

Powrót