Zapytanie
505... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Cadillac DeVille Cabriolet do ślubu

Każda okazja wymaga odpowiedniej oprawy:

* Początek nowego życia Państwa Młodych,
* Chrzciny,
* Zaręczyny,

 

Mamy dla Państwa zabytkowy samochód, amerykańskie auto, które wyprodukowano w 1966 roku w Detroit w stanie Michigan. Auto wyposażone w jeden z największych silników benzynowych, 8-cylindrowych o pojemności 7 litrów, jaki w tamtych czasach był konstruowany. Cadillac posiadał automatyczną skrzynie biegów oraz elektrycznie opuszczane szyby. Jest to już szósta generacja tej serii ekskluzywnych limuzyn, które są po dziś dzień.

 

Autem tym jeździły takie sławy jak Marylin Monroe i Elvis Presley. W swoich garażach posiadali oni po kilkanaście sztuk tego pięknego samochodu. Legendarne skrzydła stylistyką nawiązywały do ery lotów w kosmos. Nadwozie auta ukazuje pewną dwoistość. Z jednej strony jest to ekskluzywny samochód osobowy, z drugiej uwidacznia on marzenia o wzbiciu się w przestworza. Kilka sekund wystarczy aby płynny ruch dachu zmienił wnętrze samochodu z przytulnego i dystyngowanego na takie, które daje naszym paseżerom otwartą przestrzeń świata. Daje to przyjemność podróżowania z wiatrem we włosach lub welonie. Błyszczący lakier w kolorze czerwonym, ogromne kanapy pokryte białą skórą zmieszczą aż 6 osób. Zapraszamy do kontaktu w sprawie umówienia spotkania i obejrzenia Cadillaca.

 

Nasze usługi wyceniamy indywidualnie w zależności od czasu, przejechanych kilometrów oraz terminu. Jeśli interesuje Państwa szczegółowa wycena usługi prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

LAST MINUTE

"Jeśli do Waszego Ślubu pozostało mniej niż 14 dni lub planujesz ślub w innym dniu niż sobota
możemy zaproponować cenę niższą od standardowej nawet do 50%."

 

Dlaczego my?

* Oferujemy niecodzienne i unikatowe auto,
* Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta,
* Każdemu z Państwa poświęcimy maksimum czasu i uwagi,
* Zapewniamy miłą i fachową obsługę,
* Tablice rejestracyjne „Młoda Para” gratis,
* Od firmy otrzymają Państwo Młodzi szampana gratis

 

Szukasz wyjątkowego auta do ślubu? Nie wiesz jak je przystroić? My oferujemy gotowe dekoracje a także możemy je przygotować na specjalne życzenie każdego klienta. Ty możesz skupić się wyłącznie na swojej uroczystości. Na pewno chwile przeżyte w tych pojazdach sprawią, że goście oniemieją z zachwytu.

 

 

  • Zabytkowe auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dawidy Bankowe, Oprawa, Auto do ślubu, Zabytkowe Auto do Ślubu

Powrót