Zapytanie
509... telefon

Classic Cars - auta do ślubu

Jasło, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Jarosław, Przeworsk, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Krosno, Sanok, Strzyżów, Lesko, Kolbuszowa, Wetlina

509... telefon
Wyświetleń: 848


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Classic Cars - auta do ślubu

świadczy usługi z zakresu wynajmu samochodów zabytkowych na terenie całego kraju.Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie najwyższą jakość i profesjonalizm.

W ofercie firmy Classic Cars znajdą Państwo unikatowe samochody zabytkowe,które budzą emocje i wywołują ogólny podziw.Prezentowane samochody uczestniczyły w wielu zlotach samochodów zabytkowych, sesjach zdjęciowych oraz kampaniach reklamowych.

Usługa wynajmu obejmuje:

przejazd z miejsca zamieszkania Pana Młodego do miejsca zamieszkania Pani Młodej,

przejazd Młodej Pary do Kościoła,

przejazd na miejsce uroczystości oraz sesję zdjęciową.

W cenie wynajmu ponadto otrzymują Państwo:

dekorację samochodu z żywych kwiatów, uwzględniającą Państwa sugestie dotyczące m.in. projektu dekoracji a także koloru i gatunku kwiatów.

dedykowane tablice rej.(Młoda Para,Nowożeńcy lub inne na Państwa życzenie)

indywidualną sesję zdjęciową z samochodem w dniu ślubu.

samochód dostępny bez ściśle określonego limitu czasowego. (sesja w dniu ślubu ma charakter krótkiego reportażu zdjęciowego, stanowiącego swoistego rodzaju pamiątkę dla Państwa.Sesja odbywa się po pierwszym tańcu Państwa Młodych i trwa max 25-30 min.Kwestia pleneru w gestii fotografa.Istnieje możliwość wykonania sesji na miejscu uroczystości lub w najbliższej okolicy.)

Cadillac Sedan de Ville z 1966 roku.

Cadillac de Ville jest synonimem prestiżu i luksusu tamtych lat. Samochód Elvisa Presleya i Marilyn Monroe. Ten 6 osobowy amerykański krążownik produkowany w tych latach dla specjalnej klienteli posiada bardzo bogate, luksusowe wyposażenie: skórzaną tapicerkę, klimatyzację, pełną elektrykę, silnik 7.0 V8 345KM i jest w 100% oryginalny

Dodge Dart Pioneer z 1961 roku.

Samochód bardzo unikatowy,jedyny taki egzemplarz w Polsce! Zdjęcia nie oddają w pełni jego niepowtarzalnego wyglądu. Prezentuje się znakomicie i budzi ogólny podziw.Posiada silnik o pojemności 3.7 litra.Samochód jest w 100% oryginalny.

Buick Riviera Boat-Tail z 1971 roku

Zjawiskowy,potężny i kultowy Muscle Car.To określenia,które oddają niepowtarzalny charakter prezentowanego samochodu.Ikona amerykańskiej motoryzacji,uznawana za najpiękniejszy a zarazem najbardziej kontrowersyjny projekt.Personal Luxury Car-taką nazwą było określane to luksusowe coupe w latach 70-tych. Prezentowany Państwu egzemplarz posiada silnik o poj.7.5 V8 315 KM 617 Nm i jest najbardziej poszukiwaną wersją z centralną konsolą. Samochód mogą prowadzić Państwo Młodzi.

Mercedes 560 SEC

Królewskie i luksusowe dwudrzwiowe coupe z silnikiem o mocy 300 KM 5.6 V 8 w najbogatszej wersji wyposażenia.Filmowa"ślicznotka"z filmu Świadek Koronny i serialu Odwróceni.Dostojnie i z klasą S samochód prowadzą Państwo Młodzi.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Zabytkowe auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jasło, Oprawa, Auto do ślubu

Powrót