Zapytanie
535... telefon

East Cars - auto do ślubu - Bentley, Maserati, Aston Martin

Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Suwałki, Kolno, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Łomża, Supraśl, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Wasilków, Siemiatycze

535... telefon
Wyświetleń: 1691


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

East Cars

Firma East Cars jest firmą z kilkuletnim doświadczeniem w branży ślubno weselnej. Oferujemy profesjonalizm i fachowość wykonanych usług. Zważywszy na fakt, że ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej Pary Młodej, zalecamy skorzystanie z usług profesjonalnych firm, które zadbają o każdy detal.

Samochody są bardzo komfortowe, eleganckie i wyjątkowo zadbane z uwagi na fakt, że są to samochody salonowe z niskimi przebiegami. Z pewnością pomogą sprawić, by dzień Waszego ślubu był najpiękniejszym dniem Waszego życia!

Limuzyny prowadzą doświadczeni, kulturalni i odpowiednio ubrani kierowcy.
Na życzenie Klientów, zapewniamy gustowne wystrojenie samochodów.

Samochody które oferujemy dla Państwa to między innymi...

Bentley
Jedna z najstarszych i najbardziej szanowanych marek na świecie. Bentley Flying Spur to brytyjska klasyka elegancji. Synonim bogactwa i najwyższej klasy. Łączy w sobie tradycję i dostojność. Oferowany Nowożeńcom, którzy cenią sobie wytworność i komfort.

Maserati
Marka idąca z duchem czasu. Obecnie jest jedną z najbardziej pożądanych na świecie. Maserati Quattroporte prezentuje włoski i dynamiczny styl. To wyjątkowe połączenie sportowego charakteru z elegancją. Oferowany Nowożeńcom preferującym prestiżowe modele limuzyn.

Jaguar XJ
Jaguar to legendarna brytyjska marka ekskluzywnych i najbardziej rozpoznawalnych sportowych samochodów świata. Szczególnie pożądany i ceniony za efektowność i wyjątkowość. Jaguar XJ oferowany jest Nowożeńcom, którzy wybierają nowoczesność i sportowy styl.

oraz wiele innych...

Więcej zdjęć oraz opisów naszych samochodów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń, napisz i zapytaj o ofertę!

  • Eksluzywne auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białystok, Oprawa, Auto do ślubu, Ekskluzywne Auto do Ślubu

Powrót