Zapytanie
724... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

950 zł

Klasykiem w nowe Życie

Chcesz w dniu ślubu na chwilę o wszystkim zapomnieć, wejść do kapsuły, która przeniesie Cię w złote, beztroskie lata '80?Poczuć zapach skór z tamtych lat? Czując się jak na jachcie, wpaść w niespotykanie wygodną tylną kanapę, przytulić się do partnerki/ra i zatopić się w wspomnieniach w akompaniamencie Sandy Posey, Elvisa Presley'a czy Stella Starlight Trio?
Witamy na pokładzie :)

Amerykański symbol luksusu lat '80, z potężnym systemem klimatyzacji, w pełni odrestaurowany (nowy lakier, powłoka ceramiczna, podwozie i wiele innych) Lincoln Continental Mark V z potężnym silnikiem V8 czeka na Ciebie!

5,85 metra długości czyni go największym coupé sprzedawanym przez Ford Motor Company w całej historii. Choć sprzedawany tylko przez trzy lata, Mark V był najlepiej sprzedającą się generacją luksusowej i legendarnej serii Mark. Zarówno jak wpadał w oko w latach '80, wpada i teraz, robiąc tak ogromne wrażenie, że "nie ma czego sprzątać, wszystko pozamiatane". To nie tylko pusty slogan, zapraszam na wizytę, aby samemu się przekonać.

Samochód utrzymywany jest w niebywałej, pedantycznej czystości, robiący niesamowite wrażenie. Jeszcze żadna młoda para nie chciała go stroić - to o czymś świadczy.
Wydech zrobiony na zamówienie w MG Motorsports (za ponad 14 000 zł) dodaje niesamowitego efektu dźwiękowego - nie ma osoby, która nie zwróci na niego uwagi.Jeżeli myślisz, że słyszałeś już tyle wydechów, że nic nie zrobi na Tobie wrażenia - zapraszam :)Samochód oferuję z szoferem - właścicielem samochodu. Możliwość doboru stroju szofera, muzyki w samochodzie i innych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Zabytkowe auto do ślubu
  • Eksluzywne auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

K Klaudia 2022-08-16 20:51:34

Ocena: 5

Ogromne podziękowania dla Pana Pawła, za to ze mogliśmy skorzystać w tym dniu z jego usług ❤️ Pan Paweł jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, bardzo profesjonalną i przede wszystką bardzo ludzką 🫶🏼 Ps. Szkoda ze nie mógł Pan zostać z nami dłużej w tym dniu, ponieważ atmosfera była wspaniała 😍 więcej zdjęc niebawem!

Tagi: Tarnowskie Góry, Oprawa, Auto do ślubu, Ekskluzywne Auto do Ślubu, Zabytkowe Auto do Ślubu

Powrót