Zapytanie
690... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

700 zł

Mercedesy do Ślubu

Pragnę Państwu zaproponować wynajem ekskluzywnych Mercedesów klasy S, E, V, Sprinter oraz Tourismo.

Dwa pierwsze (S i E) to nowoczesne limuzyny, które zapewnią bezpieczny i komfortowy przejazd Parze Młodej, zaś trzy pozostałe (van, bus i autokar) z powodzeniem obsłużą gości weselnych.

Łatwo sobie wyobrazić zachwyt gapiów oglądających przejazd orszaku ślubnego złożonego tylko z Mercedesów ;)

Ze względu na różnorodność zleceń i mnogość czynników decydujących o kosztach usługi CENA jest zawsze ustalana indywidualnie.


Zapraszamy do kontaktu.

Maciej Skierkowski

MyLIMO Sp.z o.o.

  • Eksluzywne auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

J Justyna 2019-03-08 14:11:27

Ocena: 5

Zdecydowanie polecamy! Świetny kontakt i podejście do klienta, pełen profesjonalizm. Nasze życzenia zostały spełnione w 100%; samochody nowe i pięknie utrzymane, kierowca przesympatyczny. Firma bardzo elastyczna, nie było sprawy, której nie dało się dogadać. Transport nas i naszych gości na ślub i wesele przebiegł rewelacyjnie i w pięknej oprawie. Dziękujemy!

K Kuba 2018-05-18 10:45:05

Ocena: 5

Wynajęty samochód w MyLimo z kierowcą na nasz ślub był najlepszym wyborem! Pełny profesjonalizm właściciela i kierowcy który w ten szczególny dzień nam towarzyszył . Dziękujemy i pozdrawiamy Ola i Kuba ! ;-)

A Agnieszka 2018-05-18 10:44:42

Ocena: 5

Z usług Pana Maćka korzystaliśmy w dniu naszego ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Pan Maciej jest profesjonalistą, widać, że ma doświadczenie w tym co robi. Przy podpisywaniu umowy Pan Maciej przyjechał samochodem w umówione miejsce, abyśmy mogli obejrzeć, na co się decydujemy, za co dajemy duży plus. W dniu ślubu, samochód był bardzo dobrze przygotowany, czyściutki, pachnący, pięknie przystrojony, dużym plusem była również przygotowana woda mineralna dla Młodych (niby o tym pomyśleliśmy, tyle, że wszystkie tego typu rzeczy zostały w samochodzie świadków). Jazda była bardzo komfortowa i bezpieczna, rozmowa bardzo przyjemna. A sam Pan Maciej ratował nas w awaryjnych sytuacjach (zrobiono nam bramkę przed kościołem, a nie mieliśmy ze sobą ani pieniędzy, ani alkoholu, aby tę bramkę przejść), za co serdecznie dziękujemy :) bardzo polecamy firmę myLimo, to fantastyczny wybór za bardzo rozsądną cenę :)

T Tomasz 2017-06-29 15:00:06

Ocena: 5

Korzystaliśmy z usług firmy Pana Macieja w dniu naszego Ślubu i od pierwszej chwili mieliśmy poczucie komfortu że wszystko pójdzie tak jak należy. Pełen profesjonalizm, dziękujemy!

A Agnieszka i Kamil 2017-06-29 14:59:33

Ocena: 5

Jeżeli ktoś szuka auta z profesjonalnym kierowcą to bez zawahania polecamy usługi firmy MyLimo Pana Macieja Skierkowskiego !!! Dzień przed naszym ślubem i weselem (27.05.17) zostaliśmy poinformowani, że auto które mieliśmy zamówione w innej firmie, zostało uszkodzone i na kilkanaście godzin przed naszą uroczystością zostaliśmy bez samochodu... Na szczęście trafiliśmy (szkoda, że tak późno) na firmę MyLimo !!! Pomimo naszego dużego stresu zaistniałą sytuacją poprzedniego usługodawcy... oraz mając tak naprawdę nie wiele czasu, Pan Maciej profesjonalnie załatwił cały nasz problem. Pomimo umówionych już przejazdów w tym samym dniu, udało się poprzesuwać kierowców w taki sposób aby znalazł się również i dla nas czas. Samochód którym jechaliśmy był komfortowy, czysty i błyszczący a kierowca elegancko ubrany czekał na nas gotowy o umówionej godzinie :) Pan Artur (kierowca) bardzo kulturalny i bardzo w porządku człowiek, pełen profesjonalizm !!! Jeżeli ktoś się zastanawia lub szuka auta godnego polecenia to jest to strzał w dziesiątkę ;) Serdecznie polecamy i pozdrawiamy!!! Agnieszka i Kamil

Tagi: Warsaw, Oprawa, Auto do ślubu, Ekskluzywne Auto do Ślubu, Mercedes Do Ślubu

Powrót