Zapytanie
511... telefon
Wyświetleń: 216


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

450 zł

Przewozy z klasą - Mercedesy do ślubu

Zastanawialiście się już czym chcecie pojechać na najważniejszą uroczystość Waszego życia? Oferujemy Wam przejazd do ślubu oraz na salę weselną nowoczesnym i eleganckim Mercedesem Klasy E. Komfort i wygoda auta, a także doświadczony i uśmiechnięty kierowca pomogą w tym, by ten ważny, ale i stresujący dla nowożeńców dzień, upłynął w przyjemnej i bezproblemowej atmosferze.

Nasz „pakiet ślubny” zakłada odbiór Państwa Młodych z wyznaczonych miejsc, przejazd do kościoła oraz na miejsce wesela w cenie 450 zł do 4 godzin trwania usługi, na terenie Warszawy i jej okolic (do 50 km od granic miasta). W kwestii przybrania samochodu na uroczystość jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań klientów.

A może szukacie firmy przewozowej dysponującej luksusowymi autami osobowymi oraz busami? Zależy Wam na współpracy z doświadczonymi i zaufanymi kierowcami, którzy przemierzyli tysiące kilometrów dróg w Polsce i Europie? Oczekujecie usług dostosowanych do Waszych wymagań i potrzeb? Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście twierdząco, to znaczy, że potrzebujecie nas!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Eksluzywne auto do ślubu
  • Transport gości weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Auto do ślubu, Transport Gości Weselnych, Ekskluzywne Auto do Ślubu, Mercedes Do Ślubu

Powrót