Zapytanie
725... telefon

Volkswagen Karmann Ghia 1971r. - klasyczne auto do ślubu

Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Sopot, Kartuzy, Kwidzyn, Elbląg, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Ustka, Lębork, Władysławowo, Słupsk

725... telefon
Wyświetleń: 555


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Volkswagen Karmann Ghia 1971r. - klasyczne auto do ślubu

Cześć!

Jeśli chcielibyście pojechać do ślubu nietuzinkowym klasykiem to tylko z Wedding Wagen. Oferujemy Volkswagena Karmann Ghia z 1971 roku - auto, które pojawiło się w kultowych filmach takich jak Kill Bill, Zodiak czy Pewnego razu w Hollywood.

Nasz klasyk idealnie wpasuje się w klimaty rustykalne czy boho.

Autem podróżuje się wygodnie w dwie osoby, dlatego wynajmujemy je bez kierowcy. Prowadzenie takiego klasyka może okazać się dodatkową frajdą dla Państwa Młodych, jak również atrakcją dla gości weselnych.
Oczywiście oferujemy bezpłatną jazdę próbną, żeby wcześniej poznać samochód i czuć się komfortowo podczas jazdy w dniu ślubu.

W aucie jest bardzo dużo przestrzeni na nogi, więc nie obawiajcie się, że nie zdołacie wsiąść lub wysiąść do/z auta w sukni. Osobom wysokim również będzie podróżowało się wygodnie.

Wynajem na terenie całego woj. pomorskiego + Elbląg i okolice.

W cenie wynajmu zawiera się dekoracja auta żywymi kwiatami oraz drewniane tablice rejestracyjne (mamy kilka kompletów, więc myślę, że każdy znajdzie coś pod siebie). Jeśli macie swój pomysł na dekorację auta to chętnie go zrealizujemy.
Aby przedstawić Wam ofertę wynajmu, potrzebujemy informacji jaką trasę będzie musiał pokonać samochód.

Pewnie zastanawiacie się jak wygląda wynajem takiego auta. Już wyjaśniamy :)

Przyjeżdżamy pod wskazany przez Was adres, zazwyczaj jest to dom Pana Młodego. Od tej chwili samochód jest w pełni do Waszej dyspozycji. Pan Młody jedzie po Pannę Młodą, potem razem udajecie się do kościoła lub USC, a następnie na salę weselną. W trakcie obiadu macie również możliwość wyskoczenia na szybki plener z fotografem autem niedaleko sali, oczywiście w cenie.

Nie ma żadnego limitu kilometrów oraz limitu czasowego wynajmu, jesteśmy z Wami tyle czasu ile potrzebujecie, w końcu to Wasz dzień i musi być jak najpiękniej.

Jeśli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiemy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Zabytkowe auto do ślubu

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Oprawa, Auto do ślubu, Zabytkowe Auto do Ślubu

Powrót