Wyślij zapytanie
608... pokaż numer

Zabytkowy samochód Fso Warszawa do ślubu

Wrocław

W pobliżu: Bolesławiec, Środa Wielkopolska, Głogów, Świdnica, Wałbrzych, Kamienna Góra, Lubin, Oleśnica, Polkowice, Zgorzelec, Wołów

Dolnośląskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

608... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1888

Opis

Zabytkowy samochód Fso Warszawa do ślubu

Ślub należy do najważniejszych i najpiękniejszych momentów w życiu. Warto zatem zadbać, by był on idealny w każdym calu. Eleganckie, stylowe i oryginalne auto bez wątpienia pomoże uczynić dzień ślubu jeszcze bardziej wyjątkowym.

Oferujemy Państwu samochód, który nikogo nie pozostawi obojętnym -piękną Warszawę M20 (tzw. garbatą) w kolorze wiśniowym, z chromowanymi dodatkami i elegancką, jasną tapicerką. Auto zeszło z taśmy produkcyjnej w 1963 r., w latach 2012-2013 poddane zostało kapitalnemu remontowi. Nasza FSO Warszawa M20 jest w całości oryginalna, dzięki czemu idealne oddaje klimat minionej epoki. Auto będzie doskonałym uzupełnieniem zarówno tradycyjnej ceremonii, jak i ślubu w modnym stylu retro. Obsługujemy uroczystości na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marcin 2017-09-12 13:34:52

Ocena: 5

Megaa auto:) fantastyczna sprawa:) bardzoo polecam!

A Agnieszka 2017-09-12 13:34:31

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za niezapomnianą podróż naszego życia :) Brak słów, by móc opisać cudowną Warszawę i przesympatycznego właściciela. Była to atrakcja nie tylko dla nas, ale również dla naszych gości. Polecamy z całego serca :)

Tagi: Wrocław, Oprawa, Auto do ślubu

Powrót