Zapytanie
730... telefon

SixSilver Jubiler

Zwycięstwa 1, Gliwice, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Rybnik, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Kędzierzyn-Koźle

730... telefon
Wyświetleń: 150


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2700 zł

SIXSILVER to miejsce dla wielbicieli wyrobów jubilerskich, poszukujących coraz to nowszych doznań estetycznych. Gwarancja najwyższej jakości łączy się tu z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem, co pozwala zaspokoić pragnienie piękna i finezji.

W naszej ofercie posiadamy ponad 300 wzorów obrączek ślubnych wykonanych przez najwyższej klasy złotników, co gwarantuje niedoścignioną jakość i niespotykane wzornictwo. Obrączki ślubne, które u nas zamówicie, wykonywane są zwykle w terminie 14 dni, jednak istnieje możliwość realizacji zamówień ekspresowych.

Specjalnie dla Was w salonie w Gliwicach przygotowaliśmy dedykowane miejsce, w którym bez pośpiechu będziecie mogli wraz z naszym doradcą pochylić się nad kolekcją obrączek ślubnych. Zachęcamy Was do wcześniejszego umówienia się na spotkanie pod naszym numerem telefonu lub drogą mailową. Nasz Salon jest otwarty 6 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów SixSilver w Gliwicach ul. Zwycięstwa 1 oraz w Bytomiu w CH Agora Bytom (parter), pl. Kościuszki 1a. Osoby spoza Śląska zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gliwice, Ona i On, Biżuteria, Pierścionki Zaręczynowe

Powrót