Zapytanie
534... telefon

Sundiamore

ul.Agrestowa 8A/15, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Zielonki, Marki

534... telefon
Wyświetleń: 1407


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Sundiamore

Powstaliśmy w kwietniu 2012 roku. Główną naszą profesją jest projektowanie oraz produkcja biżuterii - na każdą okazję. Naszym głównym powodem do dumy są obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. Wiodącą częścią naszej działalności jest dystrybucja diamentów - hurtowa oraz detaliczna.

Nie ma dla nas projektu nie do wykonania, dlatego podejmujemy się wyzwań, aby udoskonalać własne projekty materializując nasze pomysły w formy jubilerskie z kamieniami szlachetnymi. Chętnie realizujemy też indywidualne zamówienia klientów dodając do ich własnych koncepcji, rozwiązania inspirowane naszym wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej.Jeżeli jesteś fanem złota, chcesz się go pozbyć lub je przerobić, to Sundiamore również działa w tym zakresie. Sprzedaż, skup oraz przetwarzanie, np. rafinacja złota. Możliwe jest również rozliczanie się złotem za nasze usługi. A na koniec mała ciekawostka - Skąd pomysł na nazwę?

Sundiamore, to nazwa, która powstała z połączenia trzech angielskich słów:
Sun - słońce
Diam - skrócone diamond czyli diament
ore - kruszec. Zatem zapraszamy do współpracy do naszego sklepu internetowego z gotowymi już projektami lub do kontaktu i współpracy na wielu płaszczyznach.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Biżuteria, Najmodniejsze Obrączki Ślubne, Pierścionki Zaręczynowe

Powrót