Zapytanie
58... telefon

Szews

Warneńska 8D, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Żukowo, Przodkowo, Banino, Kielno, Chwaszczyno

58... telefon
Wyświetleń: 786


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Szews

Pracownia Złotnicza SZEWS istnieje od 1987 roku w Gdańsku. Rodzinną tradycję złotniczą kontynuuje Agnieszka Szews - projektantka kolekcji biżuterii. Misja firmy to dostarczanie biżuterii najlepszej jakości, dzięki której każda kobieta poczuje się elegancko i wyjątkowo.
Pracownia Złotnicza specjalizuje się  m.in. w obrączkach ślubnych, pierścionkach zaręczynowych. Obrączki SZEWS wyróżnia najlepsza jakość wykonania, trwałość i wygoda. 
Pracownia Złotnicza SZEWS stworzyła autorską kolekcję pierścionków zaręczynowych SAY YES. Inspiracją do powstania kolekcji było nieprzemijające piękno kwiatów, z których przyszłe panny młode tworzą swój wymarzony bukiet ślubny. Powstała ona z myślą o różnych typach kobiet, ponieważ każda z nas jest wyjątkowa. Kolekcję wyróżniają wyważone proporcje, szlachetne materiały i funkcjonalność przyjazna właścicielce. 
Pracownia SZEWS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i dopasowuje projekt do jego indywidualnych preferencji. Przyszły nabywca może wybrać kształt, kolor złota, rodzaj kamienia.
Każdemu właścicielowi pierścionka wystawiamy certyfikat, który zaświadcza o najwyższej jakości użytych materiałów.Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Ona i On, Biżuteria, Najmodniejsze Obrączki Ślubne, Pierścionki Zaręczynowe

Powrót