Jak szybko i łatwo znaleźć sale weselną?

jak-szybko-i-latwo-znalezc-sale-weselna

Poszukiwanie sali weselnej jest jednym z najdłużej trwającym procesem podczas organizacji wesela. Kilka lat temu był problem z salami weselnym i terminami dzisiaj mamy problem z wybraniem tej najładniejszej i najbardziej odpowiadającej naszym oczekiwaniom. Każde wesele jest inne, każda para młoda ma inne potrzeby względem sali weselnej.

Najczęściej młodzi zaczynają od wyboru regionu w którym chcieliby zorganizować przyjęcie. Sprawa jest prosta gdy Państwo młodzi są z jednej miejscowości, natomiast wszystko nieco się komplikuje gdy odległość od domów rodzinnych większa niż 50 km. Kolejnym problem jest znalezienie Sali weselnej, która by spełniała nasze oczekiwania względem ilości miejsc. Przy organizacji wesel standardowych z ilością gości miedzy 100 a 150 osób nie ma zmartwień, jednak problem zaczyna się podczas organizowania większego przyjęcia. Z mniejszymi weselami jest już lepiej ponieważ w grę weszły restauracje które organizują wesela do 100 osób. Jak już dobierzemy obiekt względem ilości miejsc zaczynamy myśleć o udogodnieniach jakie dom weselny, hotel czy restauracja powinna posiadać. Do typowych udogodnień zaliczam klimatyzację, parking, nagłośnienie, przystosowanie sali dla osób niepełnosprawnych oraz kuchnia. Często sale weselne dysponują wszystkimi tego typu udogodnieniami jednak warto zwrócić uwagę że np. w obiektach zabytkowych nie znajdziemy klimatyzacji czy wind, które umożliwiają poruszanie się osób niepełnosprawnych. Kolejnym etapem jest zapytanie odnośnie wolnego terminu. Tu najczęściej zaczynają się schody bo wolne terminy w tych idealnych lokalach są dostępne ale co najmniej dopiero za rok.

Proces szukania sal weselnej trwa dosyć długi, dlatego też serwis www.GdzieWesele.pl jest tak skonstruowany aby to szukanie sali maksymalnie ułatwić i uprościć.

Dzięki odpowiednio skonstruowanej wyszukiwarce macie Państwo możliwość znalezienia sali weselnej w regionie w którym szukacie, można również przefiltrować obiekty po ilości miejsc jakimi dysponują podczas organizowania przyjęcia weselnego.

Mamy możliwość wybrania typu obiektu - dom weselny, hotel czy też restauracja. Wspomniane wyżej udogodnienia jak klimatyzacji też znalazły się w naszej wyszukiwarce. Dzięki zaznaczeniu odpowiednich udogodnień pokażą nam się tylko te lokale które posiadają to co nas interesuje. Średnio przefiltrowanie informacji w www.GdzieWesele.pl trwa nieco ponad minutę.

Po przyciśnięciu linku szukaj baza w skład której wchodzi ponad 1000 obiektów z całej polski zostaje odpowiednio przefiltrowana i w ciągu sekundy pojawiają się te idealne dla nas miejsca na wesele. Kolejnym etapem jest przejrzenie prezentacji lokali wybór tych odpowiednich pod względem wizualnym dzięki galerii zdjęć. Prezentacje sal weselnych posiadają również opinie klientów które na pewno przyczynią się do zobrazowania tego jak wygląda wesele w danym obiekcie i czy wszystko było w porządku.

Ostatnim etapem w wyborze odpowiedniej sali weselnej jest przesłanie zapytań odnośnie wolnych terminów do właścicieli oraz zarządców lokali weselnych. Zapytania można przesyłać poprzez formularz on-line który znajduje się na każdej prezentacji. Dzięki niemu nie trzeba logować się na swoją skrzynkę mailową i kopiować adresów e-mail, w www.GdzieWesele.pl trwa to błyskawicznie . Po 24 godzinach powinniśmy mieć już odpowiedzi od właścicieli lokali weselnych. Cały proces staraliśmy się tak skonstruować aby zajmował nie dłużej niż 10 minut a przy tym aby był maksymalnie prostu w użyciu. Mam nadzieję że tego typu wyszukiwarkę obiektów weselnych udało nam się stworzyć a Państwo w szybki i łatwy sposób wyszukujecie tych idealnych miejsc na wesele.