Krówki ślubne czyli słodkie prezenty dla gości weselnych

krowki-slubne-czyli-slodkie-prezenty-dla-gosci-weselnych

Oprócz kojarzącego się z beztroskim dzieciństwem smaku najbardziej podoba nam się to, że można zaprojektować opakowanie krówek w dowolny sposób. Może to być Wasze zdjęcie, data ślubu lub coś, co jest motywem przewodnim Waszego ślubu. Oczywiście, namawiamy, aby te cudowne słodkości pasowały stylistycznie i kolorystycznie do całej oprawy weselnej.


Nasza redakcja zamówiła pięciokilogramowy karton krówek na próbę – żeby wiedzieć o czym piszemy. Cukierki są pyszne, mięciutkie i ciągnące się. Zrobione są według tradycyjnej receptury i przypominają smak „mordoklejek” z dzieciństwa. Po około 3 tygodniach podobno przechodzą powoli w stan kruchości, ale tego już z tej partii nie sprawdzimy… Krówki zostały zamówione z przeznaczeniem dla gości naszych przedślubnych warsztatów, ale musimy ze wstydem przyznać, że te, które stoją w zasięgu wzroku redaktorek znikają ciut za szybko:)


Na 1 kg krówek przypada około 80-85 sztuk. Minimalne zamówienie to 5 kilogramów (400-420 krówek) i ta ilość powinna wystarczyć na średniej wielkości przyjęcie weselne (ale już nie na podjadanie przed i po weselu). Zależy ile sztuk chcecie przeznaczyć na osobę, ale w miarę łatwo to przeliczyć.