Oryginalny ślub i wesele

oryginalny-slub-i-wesele

Ślub i przyjęcie weselne w stylu kubańsko-brazylijskim.


Już na pierwszym spotkaniu podjęliśmy wspólnie z Parą Młodą decyzję, że wesele odbędzie się w stylu kubańsko-brazylijskim. Oprócz stylu wyzwaniem były także zaproszenia ponieważ Ania i Maciej nie chcieli korzystać z gotowych wzorów zaproszeń, a marzeniem Pary było zaprojektowane ich specjalnie dla nich. Zorganizowaliśmy sesję przedślubną, a zdjęcia z niej zostały wykorzystane do stworzenia wspaniałego zaproszenia ślubnego, którego projektem i wykonaniem zajęli się wspaniali graficy.

Do ślubu Ania i Maciek jechali samochodem także w stylu kubańskim. Podczas samego wesela przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla gości, wspaniałe dekoracje w stylu kubańskim, rewelacyjny kubański 12-osobowy zespół , 2 dj-ów którzy zajmowali się muzyką, kiedy zespół odpoczywał, karaoke przy którym wszyscy szaleli do rana, bańki mydlane na parkiecie, pokaz barmański, który wzbudził wiele entuzjazmu, przepyszne menu, oraz gwiazdę wieczoru, występ wspaniałego polskiego aktora prezentującego repertuar kabaretowy. Goście mogli nauczyć się salsy i merenge, w prezencie każdy dostał cygaro, które mógł wypalić w specjalnie przygotowanym miejscu. Na powitanie wszyscy goście zostali poczęstowani drinkiem Cuba Libre. Cały parkiet oraz podest dla muzyków przygotowane były pod namiotem, który nawiązywał do klimatów kubańsko-brazylijskich, rozwieszone były plakaty, dużo bananów oraz kwiatów w kolorach typowych dla tych rejonów.

W menu znalazły się między innymi Terina Czipotle,Quasadilos, Carpaccio z łososia z limonką,Terina z owoców morza oraz Enpanadasy czyli brazylijskie pierożki.