Wyślij zapytanie
509... telefon

Alle Ciacho Torty Ełk

Tuwima 22 lok 5 U, Ełk, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Mrągowo, Olecko, Pisz, Grajewo, Augustów, Mikołajki

509... telefon
Wyświetleń: 7748


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Alle Ciacho Torty Ełk

Alle Ciacho... tak nazwałam swoją przygodę z ciastami, babeczkami, tortami i wszelkimi słodkościami :).

Po raz pierwszy stworzyłam tort z potrzeby chwili. Zbliżały się drugie urodziny mojej córeczki Bianki. Natchniona amerykańskim programem cukierniczym, stwierdziłam, że to nie może być takie trudne! Ale jednak było... . Mimo wszystko nie poddałam się i z każdym kolejnym tortem chciałam tworzyć kolejne!

Internet stał się moim "elementarzem" :) Gromadziłam kolejne narzędzia niezbędne do działania. Jednak gdzie najlepiej nauczyć się sztuki jak nie u źródła?

Miałam możliwość odwiedzić najlepsze, znane cukiernie w Stanach Zjednoczony, Anglii czy Meksyku i spróbować niesamowitych kompozycji smakowych w tortach, ciastkach i kremówkach. Nie wspomnę już o tematycznych sklepach, gdzie półki uginały się od wspaniałych akcesoriów cukierniczych. Przywiozłam wiele wspaniałych zarówno narzędzi jak i dodatków do tortów.

Podstawą idealnego tortu są najwyższej jakości składniki, jakich używam do swoich wypieków.

Obecnie pracuję również nad idealnym przepisem na tort bezglutenowy, tak aby zarówno dzieci jak i dorośli cierpiący na nietolerancję glutenu mogli spełnić swoje tortowe marzenie!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Małgorzat 2016-06-13 16:17:43

Ocena: 5

Twoje wypieki są przepyszne i przepiękne. Właściwie odkryłam „magiczność” twoich tortów. W magiczny sposób kawałki potrafią znikać z talerzyków. Dziękuję za profesjonalizm.

Tagi: Ełk, Oprawa, Cukiernie

Powrót