Zapytanie
602... telefon

Cukiernia Artystyczna Anna

Bednorza 2a-6, budynek B1, Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Mikołów, Piekary Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Czeladź

602... telefon
Wyświetleń: 65


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Cukiernia Artystyczna Anna

Działamy już ponad 40 lat na terenie Śląska i Zagłębia tworząc wspaniałe torty, ciasta i ciasteczka bankietowe w oparciu o sprawdzone i oryginalne receptury.
Po tylu latach możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy artystami - jubilerami słodyczy. Dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach smak i ozdoby naszych produktów. Zarówno smak jak i kompozycja naszych produktów są niepowtarzalne oraz łatwo rozpoznawalne, co bardzo nas cieszy a jednocześnie zobowiązuje.

Prowadzimy działalność na terenie całego województwa Śląskiego specjalizując się w obsłudze uroczystości weselnych, komunijnych i innych przyjęć okolicznościowych. Wypiekamy także torty firmowe z logo oraz torty giganty do 10 000 porcji. Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dróg i wypracowanemu systemowi realizacji dostaw naszym Klientom zapewniamy DARMOWY TRANSPORT.

Dogodna lokalizacja, w centrum największego skupiska ludności w Polsce, pozwala nam rozwijać się bardzo dynamicznie, a jednocześnie obserwować trendy, modę i dostosowywać się do niej. Nie zapominamy jednak o niezbędnych elementach wspaniałego tortu takich jak tradycja, jakość i bezpieczeństwo sanitarne. Coraz większą grupę stałych Klientów stanowią Restauracje i Hotele. Ich zaufanie jest dla nas bardzo cenne. Wybierając cukiernię Ania, do obsługi organizowanych przyjęć okolicznościowych, poświadczają najwyższą jakość naszych tortów i ciast.

Naszym firmowym produktem są wspaniałe torty, które komponujemy do 9 pięter w różnych technikach dekoracji. Dodajemy do nich kompozycje kwiatowe, figurki, perełki, ... . Wypiekamy również ciasta, ciastka i ciasteczka bankietowe, które odpowiednio kroimy i dekorujemy. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i pełne bezpieczeństwo sanitarne.

Realizujemy również bardzo nietypowe zamówienia Klientów,dostosowując się do ich indywidualnych upodobań, pod względem kształtu jak i smaku naszych wyrobów. Wśród naszych wypieków możecie Państwo znaleźć kaktusa, fotel, książkę, samochód i wiele innych (wśród nich są też te,przeznaczone dla osób dorosłych).

Zapraszamy do kontaktu!

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły
  • Cup Cake

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Oprawa, Cukiernie

Powrót