Wyślij zapytanie
42... telefon

Cukiernia Ptyś

Zaolziańska 35A, Łódź, Łódzkie,

42... telefon
Wyświetleń: 1720


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Cukiernia Ptyś

Cukiernia Ptyś funkcjonuje w Łodzi już od 27 lat.

Reprezentując branżę cukierniczą specjalizuje się w wytwarzaniu pysznych ciasteczek bankietowych, ciast i torcików, aby chociaż troszeczkę osłodzić szarą codzienność naszych Klientów. Dlatego też zaakceptowaliśmy ciasteczko o nazwie Ptyś jako logo naszej frmy. Ptyś kojarzy się zapewne większości klientów z czymś lekkim, puszystym, słodkim i przyjemnym, a takie właśnie są nasze wyroby.

Hasło świeżość tradycją w Cukierni Ptyś jest naszą domeną.

Pragnąc zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta i smaki naszych Klientów, Cukiernia Ptyś poleca codziennie świeże i pyszne wyroby o bogatym asortymencie i wyrafinowanym smaku, w siedzibie firmy przy ul. Zaolziańskiej 35 a (dzielnica Łódź Górna), gdzie odbywa się produkcja i sprzedaż oraz w naszej filii przy ul. Białostoskiej 7 (w pawilonie handlowym). Dzięki znakomitym recepturom Cukiernia Ptyś przyciąga rzesze smakoszy również spoza Łodzi.

W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju torty, w tym nowością w Cukierni Ptyś są Foto-torty i torty okolicznościowe. Oferta ta jest zdaniem opinii naszych klientów strzałem w dziesiątkę.

Nie masz pomysłu na prezent Cukiernia Ptyś go rozwiąże. Przynieś do nas zdjęcie , my umieścimy je na przepysznym, wymarzonym przez Ciebie torcie.
Cukiernia ptyś w swojej ofercie posiada również przepyszne torty okolicznościowe z obrazkami z bajek dla dzieci, a także w kształcie boiska piłkarskiego, samochodów Porsche, motorów Honda, lalek Barbie, autostrad, odpowiednie w kształcie dla każdej grupy wiekowej, zarówno dla babci, dziadka, jak i wnuczków.

Nasze produkty:

  • Torty
  • Torciki
  • Ciasteczka bankietowe
  • Ciasta deserowe
  • Ciasta wypiekane
  • Rolady
  • Babki
  • Ciasta świąteczneZapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dominik 2019-02-11 12:17:26

Ocena: 5

Meegaa smaczny Tort!!! Wszystko z godnie z zamówieniem na czas bez żadnych problemow.! Polecam z czystym sumieniem!!!

Tagi: Łódź, Oprawa, Cukiernie

Powrót