Zapytanie
608... telefon

For Cakes' Lovers Only. Pracownia Tortów

ul.Kolista 1, Brzezina, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Trzebnica, Legnica, Oleśnica, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Dobroszyce, Mrozów

608... telefon
Wyświetleń: 2452


Średnia ocena: 5 z 6 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

190 zł

For Cakes' Lovers Only. Pracownia Tortów

For Cakes' Lovers Only. Pracownia Tortów specjalizuje się w obsłudze  wesel. Oferujemy torty: w stylu angielskim, naked cakes, semi naked cakes oraz torty dekorowane kremem. W naszej ofercie znajduja się  również domowe wypieki oraz Słodkie Stoły.  Masło, jaja od kur z wolnego wybiegu, pełnotłuste mleko, gorzka  czekolada, śmietana kremówka, sezonowe owoce… - te składniki stanowią podstawę naszych wypieków. A czego nie oferujemy? Margaryny, śmietany roślinnej, spulchniaczy, tłuszczu cukierniczego, stabilizatorów… tego nie używamy w Pracowni Tortów. W naszych wyrobach nie znajdą Państwo niczego, czego niepodalibyśmy naszym dzieciom.
W Pracowni wszystkie wypieki przygotowywane sa wyłacznie na zamówienie. Dzięki temu możemy Państwu dostarczać świeże produkty najwyższej jakości.
Dodatkowym atutem jest własny transport. Zamówienia dowozimy pod wskazany adres samochodem chłodniczym, by wyroby jak najdłużej zachowały swoją świeżość.

Zapraszamy do składania zamówień!

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły
  • Cup Cake

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena 2020-10-08 11:08:57

Ocena: 5

Dziękujemy za profesjonalna obsługę wesela. Nie musieliśmy się o nic martwić 👌 Wszystko było pyszne, począwszy od tortu, ciast i słodkiego stołu - wszystko w odpowiedniej kolorystyce.

A Ania i Jakub 2020-09-10 16:19:19

Ocena: 5

W Pracowni zamówiliśmy tort oraz Słodki Stół na nasze wesele. Wszystko było przepyszne i wyglądało obłędnie! Wszyscy goście dopytywali skąd tort i słodkości, bo byli zachwyceni aranżacją i smakiem. Wszystko znikało w oka mgnieniu. Na pewno wrócimy po następne torty. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

A Ania 2020-07-21 16:07:49

Ocena: 5

Razem z mężem baaaaaaaaaardzo dziękujemy za przepyszny tort i do tego bardzo ładny:)))) goście brali po dokładce !! ;)

E Eryk 2020-02-08 17:35:46

Ocena: 5

Serdecznie polecam! Wszystko przepyszne i piękne!

A Anka 2019-11-04 20:02:52

Ocena: 5

Wszystko idealnie! Serdecznie polecam

L Laura 2019-11-04 20:01:54

Ocena: 5

U Pani Małgosi zamówiliśmy zarówno tort jak i ciasto. Wszyscy goście byli zachwyceni. Tort nie tylko przepiękny, ale także bardzo smaczny. Ciasto bardzo domowe i przepyszne. Współpraca na piątkę - szybka komunikacja, jasna umowa, realizacja zamówienia według wszystkich naszych wytycznych - można śpać spokojnie i o nic się nie martwić w tym ważnym dniu. Serdecznie polecam. Laura i Karol

Tagi: Brzezina, Oprawa, Cukiernie

Powrót