Zapytanie
608... telefon

Pracownia Artystyczna Zjawiskowe Torty

Leszczynowa 6, Koszalin, Zachodniopomorskie,

608... telefon
Wyświetleń: 837


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Pracownia Artystyczna Zjawiskowe Torty

Pracownia Artystyczna Zjawiskowe Torty powstała z pasji i miłości do pieczenia oraz chęci dawania radości ludziom, a ich podniebieniom nowych smakowych doznań. Torty, ciasta i łakocie jakie tworzymy są oryginalne, niepowtarzalne, a dzięki temu, że wkładamy w ich tworzenie całą duszę i serce są wyjątkowe.
Nasze słodkości przygotowujemy z największą starannością, dbając o najmniejsze szczegóły. Ważny jest dla nas nie tylko ich artystyczny, niepowtarzalny wygląd, ale także wyszukany smak.

Używamy naturalnych, tradycyjnych składników, nie stosujemy konserwantów, sztucznych słodzików czy wzmacniaczy smaku. Nasze wypieki słodzimy naturalnym cukrem miarkowanym, w bardzo rozsądnej ilości. Najsłodszym stosowanym przez nas elementem jest masa cukrowa, z której wykonane są dekoracje i którą obłożony jest tort.

Przyjmujemy zamówienia na torty, ciasta, muffinki, pierniki, a także słodkie stoły – wszystko czego potrzebujecie na różne okazje – urodziny, imieniny, rocznice, śluby, chrzciny, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie, baby shower, przyjęcia, spotkania czy imprezy firmowe. Nasze smakołyki idealnie nadają się na słodkie podziękowania.
Wykonujemy bajeczne torty dla dzieci z ich ulubionymi bohaterami z bajek, kreskówek oraz książeczek.
Dekoracja tortu może nawiązywać także do zainteresowań i pasji pociechy.
Wykonamy dowolny tort, a kolorystykę i dekoracje mogą Państwo dobrać osobiście.
Torty dla dzieci przedstawione w galerii są jedynie próbką naszych możliwości, a większość z nich została wykonana na podstawie sugestii rodziców i ich dzieci.

Nasze torty idealnie nadają się jako niespodzianki dla Waszych bliskich. Zamiast kupować monotonny, zwykły tort w cukierni zachęcamy do zamówienia go u nas. Gwarantujemy, że przygotujemy go w nawiązaniu do pasji, zainteresowań, marzeń czy zawodu osoby, dla której go stworzymy.

Pracownia nie ma stałych godzin otwarcia. Umawiamy się na spotkania z naszymi klientami.
Pracownia mieści się przy ul. Leszczynowej 6 (Rokosowo) w Koszalinie - wejście na parterze budynku od strony ogrodu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły
  • Cup Cake

Lokalizacja

Wasze opinie

M Michalina 2019-03-29 09:15:21

Ocena: 5

Pyszny i przepiękny tort! O wiele ładniejszy niż ten ze zdjęcia, którym się inspirowałam 😊 ogromnie polecam! ♥️

Tagi: Koszalin, Oprawa, Cukiernie

Powrót