Zapytanie
609... telefon
Wyświetleń: 4669


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Tradycyjne torty weselne

Nasze torty wykonujemy na bazie tradycyjnych receptur. Priorytetem jest dla nas jakość półproduktów, z których wykonujemy tort, jego smak (preferujemy lekkie, deserowe smaki), jak również efekt końcowy czyli to co widać na końcu...

Tort to ważny element udanego przyjęcia, jest jego kulminacyjnym punktem. W przypadku wesel symbolizuje słodkie życie Pary młodej. Dlatego też za każdym razem podchodzimy indywidualnie do każdej realizacji, do Państwa oczekiwań i staramy się, aby wykonywany przez nas tort był idealny, choć wiadomo, że nie są one wykonywane "maszynowo czy seryjnie" :)

Nasze torty tworzymy z pasją i dbałością o szczegóły, aby wykonane były jak najstaranniej. Ich wykonanie jest bardzo pracochłonne i tym samym jesteśmy w stanie przyjąć ograniczoną ilość zamówień na dany termin. W tym miejscu sugerujemy, aby zamówienia (szczególnie na te duże torty) składać ze znacznym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której znajdują się zdjęcia naszych realizacji. Niech staną się one dla Państwa inspiracją do zaprojektowania własnego tortu :)


Zapraszamy do kontaktu!


  • Torty na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aneta 2017-07-24 12:46:30

Ocena: 5

Tort weselny urzekał smakiem i wyglądem. Bardzo dziekujemy i oczywiście polecamy :-)!

A Anna 2017-07-24 12:46:09

Ocena: 5

Od nas piąteczka! Nasz tort weselny prezentował się lepiej niż się tego spodziewaliśmy. Był również bardzo bardzo smaczny. Gorąco polecamy! :)

K Kasia 2017-06-06 19:53:02

Ocena: 5

Najlepsze torty! Bardzo starannie wykonane, włożone w nie jest dużo serca. Są przepyszne! :)

E Ewa i Jarek 2017-05-22 22:58:50

Ocena: 5

Gorąco polecam!! Nasz tort był pyszny (mus malinowy z bitą śmietaną). Tort był pięknie i starannie wykonany. Warto zamowienie złożyć dużo wcześniej bo ciężko o wolne terminy. Od nas pięć gwiazdek :)

Tagi: Wrocław, Oprawa, Cukiernie

Powrót