Wyślij zapytanie
600... telefon

Tyska Manufaktura Tortów

Plac Filipa Nowary 3, Tychy, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Żory, Bielsko-Biała, Pszczyna, Świętochłowice, Lędziny, Bieruń

600... telefon
Wyświetleń: 2967


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Tyska Manufaktura Tortów

Tyska Manufaktura Tortów to niewielka pracownia, w której w niemal "domowym" zaciszu powstają słodkie dzieła sztuki - torty artystyczne.

Naszą ogromną pasją jest pieczenie tortów i ciast, które dzięki odrobinie talentu artystycznego i dużej dawce kreatywności oraz pracowitości ubieramy w niezwykłe kreacje. Jesteśmy amatorami wypieków domowych - najwyższej jakości, dlatego też takie ciasta serwujemy naszym klientom. Nie bazujemy na żadnych półproduktach i gotowych mieszankach cukierniczych, wszystko co robimy, robimy od podstaw - budyń nie z torebki, lecz jak za dawnych czasów z mleka, mąki i świeżych jaj. Do mas używamy wyłącznie prawdziwej śmietany i masła oraz świeżych jaj i całej masy owoców, a także najlepszej jakości czekolady i kakao. W naszych pysznych wypiekach nie znajdziecie żadnych polepszaczy, stabilizatorów, konserwantów i sztucznych aromatów.

Nasze torty to nie tylko pyszny domowy smak, to również niepowtarzalny wygląd. Wszystkie ozdoby i figurki wykonujemy sami, wyłącznie na indywidualne zamówienie i według życzeń klientów, dlatego są to wyroby spersonalizowane i wyjątkowe :)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena 2018-01-11 16:44:51

Ocena: 5

5 gwiazdek to stanowczo za mało! Tort przepyszny nie jest mdly, za słodki -jest idealny !! A wyglądem przebija wszystko niema rzeczy nie możliwych do wykonania dla Tyskiej Manufaktury tortow. Po przejściu różnych piekarni i domowych specjalistów tortowych to miejsce jest w 100 % najlepsze

M Marek 2018-01-11 16:44:24

Ocena: 5

Mega mega pyszny tort, wygląd świetny, do tego bardzo miłe podejście do klienta - na pewno zamówię u Nich kolejny :)

K Karolina 2018-01-11 16:43:58

Ocena: 5

Myślę, że 5 gwiazdek to za mało aby ocenić pracę tych dziewczyn!! Tort byl cudny i przerosl moje oczekiwania!! Ciasta idealne!! Przy najbliższej okazji na pewno tu wrócę!! Gorąco polecam!!

Tagi: Tychy, Oprawa, Cukiernie

Powrót