Zapytanie
510... telefon

3Dflorist - Florystyka i dekoracje

Sopot, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, Kościerzyna, Kwidzyn, Bytów, Elbląg, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Lębork, Władysławowo, Słupsk

510... telefon
Wyświetleń: 81


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

3Dflorist - Florystyka i dekoracje

Jesteśmy zespołem florystów i dekoratorów z Trójmiasta.

Nasze dekoracje opierają się na wykorzystaniu materiałów pochodzących z natury – ona nas inspiruje, wierzymy, że to właśnie w niej tkwi prawdziwe piękno i romantyzm, tak doskonale wpisujące się w charakter tego wyjątkowego dnia, jakim jest Wasz ślub. Ograniczamy do niezbędnego minimum stosowanie sztucznych materiałów – wiedzę o najnowszych technikach i materiałach czerpiemy u źródła, od światowych autorytetów w branży. Efektem są oryginalne realizacje, tworzone zgodnie z współczesnymi trendami, w duchu ideologii zero waste i eco.

Dekoracja Waszego wesela to dla nas nie tylko „ładne kwiatki”, a niepowtarzalna okazja, by ukazać Wasz indywidualizm, przenieść Was i Waszych gości na jeden dzień do fantastycznego miejsca, które przypomina świat rodem z Waszej ulubionej bajki. Oferujemy kompleksową usługę aranżacji przestrzeni, to znaczy, że wszystkie elementy dekoracji wykonujemy w naszej pracowni, a następnie osobiście przywozimy je i instalujemy. Po weselu wszystko demontujemy i odbieramy w dogodnym terminie.

Nasze usługi:

– florystyka ślubna i okolicznościowa,

– dekoracja sali weselnej, kościoła,

– kompleksowa organizacja ślubów plenerowych cywilnych i humanistycznych,

– dekoracja pleneru do sesji stylizowanej, planów zdjęciowych,

– aranżacja wnętrz i ogrodów.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sopot, Oprawa, Dekoracje

Powrót