Zapytanie
880... telefon

Artis-Solo Atrakcje & Dekoracje weselne

Ropczyce, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Jarosław, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Lesko, Kolbuszowa

880... telefon
Wyświetleń: 532


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Artis-Solo Atrakcje & Dekoracje weselne

Marzycie o tym, żeby najważniejszy dzień w Waszym życiu był piękny i niepowtarzalny? Nasza firma spełni wasze marzenia. Gwarantujemy, że z naszymi atrakcjami i dekoracjami, Wasze wesele będzie miało wyjątkowy klimat.

Oferujemy hit sezonu – piękne napisy miłość (w wersji prostej i pisanej), które stworzą niezapomnianą atmosferę i pięknie rozświetlą salę. Sprawdzą się zarówno jako dekoracja sali, jak również sesji plenerowych, uroczystości zaręczyn czy zaślubin.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również taniec w chmurach – czyli profesjonalny ciężki dym, który doda magii Waszej wyjątkowej chwili w pierwszym tańcu. Sprawdza się również podczas krojenia tortu, czy przy innych ważnych wyjściach. Obsługiwany jest przez profesjonalną obsługę. Posiadamy jedną z najlepszych i najwydajniejszych na rynku wytwornic ciężkiego dymu, nawet na bardzo duże sale, która nie pozostawi śladów w postaci wody, nie włączy czujników dymu, nie uniesie się z podłogi i jest bezzapachowy.

Dopełnieniem Waszego tańca w chmurach, będą fontanny iskier, które uruchamiamy w wybranym przez Państwa momencie. Z pewnością zapewnią niesamowite wspomnienia oraz zachwyt wszystkich gości. Szczegóły dotyczące m. in. długości pokazu czy wielkości iskier – ustalamy indywidualnie dla każdego klienta.
Ponadto, do pierwszego tańca w chmurach idealnie pasują bańki mydlane, które posiadamy w swojej ofercie. Tworzą one bajkowy klimat. Ciężki dym + bańki mydlane, tworzą efekt zdecydowanie wyjątkowy i magiczny.

Wyobraźcie sobie Wasz wyjątkowy pierwszy taniec w chmurach, na tle pięknego, rozświetlającego napisu MIŁOŚĆ przy wybuchających fontannach iskier w kulminacyjnym momencie, a do tego bańki mydlane, tworzące bajeczny klimat.. czy można wyobrazić sobie coś piękniejszego ?...

To właśnie nasza firma sprawi, że ten dzień będzie niezwykły !
Dostosujemy ofertę do Państwa oczekiwań, tak, żeby ten najważniejszy dzień, był również najpiękniejszym!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Podświetlane napisy
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ropczyce, Oprawa, Dekoracje

Powrót