Wyślij zapytanie
693... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Dekoracje światłem - Agencja Muzyczna Lena

„Agencja Muzyczna Lena” została założona w 2000 r. przez Rafała Balceraka, pasjonata dobrej muzyki i zabawy. Wokół swej pasji rozwinął działalność, której celem jest wsparcie klientów w organizacji imprez. Naszą misją jest dostarczanie optymalnych rozwiązań, aby wszelkiego rodzaju imprezy były relaksujące, a przede wszystkim niepowtarzalne. Stawiamy sobie za cel doskonałą realizację zabawy, takiej o której potem wspomina się długo.

Nie lubisz dekoracji balonami oraz standardowych metod dekoracyjnych ?? To wspaniale mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, bez żmudnych przygotowań a co gorsza długiego sprzątania po zakończonej zabawie.

Dekoracje światłem!


To nowatorski i efektowny sposób na uzyskanie idealnego klimatu, dopasowanego pod wymagania klienta. Całe pomieszczenie wypełni się waszymi ulubionymi kolorami, będzie miło i przytulnie a do tego super nowocześnie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dawid Kranc 2019-04-05 10:04:31

Ocena: 5

Długo się zastanawiałem nad tym wyjściem, ale po moim ślubie mogę śmiało stwierdzić, że efekt który został uzyskany na moim ślubie byl piękny! Goście zachwyceni. Polecam

Tagi: Nowy Bedoń, Oprawa, Dekoracje

Powrót