Zapytanie
606... telefon

DekorujęBoLubię Dekoracje ślubne

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Biskupiec, Szczytno, Olsztynek, Lubawa, Ostróda, Iława, Mrągowo, Działdowo, Bartoszyce, Nidzica, Lidzbark Warmiński, Mława, Morąg, Mikołajki, Gietrzwałd

606... telefon
Wyświetleń: 424


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DekorujęBoLubię Dekoracje ślubne

Śluby, wesela, dekoracje to nie tylko kwiaty. To emocje związane z całym wydarzeniem. To ludzie, dla których i z którymi pracujemy. Za każdym razem podchodzę do tego tak, jakby to był pierwszy i najważniejszy ślub. Zawsze chcę, żeby było najpiękniej i najlepiej, bo każda para jest wyjątkowa.

Bez emocji nie ma dekoracji. Są kwiaty, świece, lampki, ale nie ma za tym niczego, co daje radość i nakręca do działania. A emocje i relacje trzeba zbudować. Od pierwszego spotkania z parą do momentu realizacji zlecenia mija kilka miesięcy. Nawiązujemy kontakt, poznajemy się, wspólnie ustalamy plan działania, styl i projekt dekoracji, ale największe przeżycia i wzruszenia pojawiają się, gdy przychodzi TEN dzień.

Kiedy spotykam się z Panną Młodą tuż przed ślubem i wręczam jej wyśniony bukiet, to już wiem, że wszystko jest tak, jak miało być – wymarzone przez nią, a przeze mnie wykonane.
Później dekoracja sali. Najczęściej nie widzę momentu, gdy Młodzi i goście wchodzą do niej, ale z relacji dowiaduje się jaki był zachwyt, zaskoczenie. Że Młode wyobrażały sobie, że będzie tak, jak chciały, ale nie, że aż tak chciały! 🙂
Często mówią, że czytam w ich myślach 🤗

Jesteśmy związani ze ślubami od wielu lat. I ciągle to przeżywamy. Tak często się wzruszam i lecą mi łzy, gdy widzę radość pięknych dziewczyn, przystojnych chłopaków, ich rodziców.
Dekoruję, bo lubię! ❤

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, Oprawa, Dekoracje

Powrót