Zapytanie
572... telefon

Event Direction - Organizacja wesel i eventów

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Nakło nad Notecią, Świecie, Grudziądz, Inowrocław, Gniezno, Żnin, Wągrowiec, Piła, Złotów, Włocławek, Ciechocinek, Chodzież, Sępólno Krajeńskie, Tuchola

572... telefon
Wyświetleń: 79


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Event Direction - Organizacja wesel i eventów

Event Direction to firma, która gwarantuje Ci całą organizację wesela w jednym punkcie! Nie musisz martwić się o usługodawców, nie musisz szukać i martwić się o jakość!

Co możemy dla Ciebie zrobić?
- Dekoracja Sali weselnej
- Dekoracja kościoła
- Dekoracja światłem
- Dekoracja wesela w plenerze
- DJ.

Event Direction oferuje dekoracje ślubne kościołów, dekorowanie sali, dekorowanie światłem sali, obiektów zewnętrznych, stawianiem ścianek do zdjęć i dla Par Młodych. Oferuje usługi nagłośnienia i oświetlenia, które również wspiera zespoły i DJ. Posiadamy w ofercie także efekty specjalne, takie jak wytwornica iskier oraz ciężkiego dymu, aby Twój pierwszy taniec był czymś niezapomnianym!

Doradzamy i sugerujemy najlepsze rozwiązania, a zarazem chętnie podejmujemy wyzwania, które niesie ze sobą każdy nowy pomysł na wykonanie ceremonii. Spełniamy najskrytsze marzenia i pozwalamy zapomnieć o zmartwieniach organizacyjnych, zarówno przed, ale również w trakcie wydarzenia!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, Dekoracje

Powrót