Zapytanie
509... telefon
Wyświetleń: 775


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fabryka Floral Decorations

Fabryka Floral Decorations - z pasją do rzeczy pięknych. Dbałość o klienta, dzięki któremu możemy codziennie zmagać się z rozwojowymi projektami. To ta misja prowadzi nas każdego dnia, dając inspirację i realną chęć do dalszego tworzenia.

Czym się zajmujemy?
Zajmujemy się kompleksową obsługą dekoracyjną. Wykonujemy: stylizację wnętrz kościołów i sal; przyozdobienia samochodów ślubnych; całościową oprawę florystyczną Pary Młodej i Świadków. Chętnie działamy również w obrębie aranżacji okolicznościowych, czy tych nastawionych na eventy i wydarzenia tematyczne.

Czym dysponujemy?
Kwintesencją naszych aranżacji są kompozycje kwiatowe. Uważamy, że piękno natury zamknięte w kwiatach niezmiennie zachwyca. Stylizacje dopełniamy elementami dekoracyjnymi, m. in.: świecznikami, kandelabrami, wazonami, stojakami, girlandami, balonami, napisami, ramkami, tkaninami, a pamiętając o zmieniających się trendach nieustannie wzbogacamy nasze kompozycyjne portfolio.

Jakie aranżacje tworzymy?
Tworzymy aranżacje z charakterem. Stylowe, niebanalne, wysmakowane. Nasza elastyczność pozwala nam na idealne dopasowanie się do Państwa oczekiwań. Tworzymy z czystej pasji. Nie wierzymy w szablony i gotowe rozwiązania, ponieważ prawdziwe piękno kryje w sobie nieodkryte pokłady możliwości. Efektowny minimalizm, szykowna elegancja, rustykalna prostota? Sprostamy każdemu wyzwaniu.

Co nas wyróżnia?
Wyróżnia nas podejście pełne empatii oraz jakość - jakość wykonanych dekoracji, ale także jakość obsługi. Na każdym etapie realizacji dajemy poczucie bezpieczeństwa i pewności wykonanej usługi, bo współtworzymy razem z Państwem i dla Państwa.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Częstochowa, Oprawa, Dekoracje

Powrót