Zapytanie
787... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Tworzymy dekoracje szyte na miarę twoich potrzeb.Rozwijamy indywidualny styl twojego ślubu i wesela, wybieramy styl oraz motyw przewodni.Zawsze pamiętamy o spójności kolorystycznej.Nasze dekoracje tworzymy tak aby wydobyć z uroczystości to co najpiękniejsze.Pomożemy Wam pięknie ubrać historię waszej niesamowitej miłości….

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień dla wszystkich Nowożeńców oraz ich najbliższych .

Z pewnością każda Para chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Doskonałym uzupełnieniem tej niezwykłej uroczystości będą odpowiednio przygotowane dekoracje kwiatowe.

Nasz zespół posiada bardzo bogatą ofertę florystyki ślubnej. Zadbamy o każdy detal, tak, by wszystkie elementy tworzyły spójną całość.

Z przyjemnością przygotujemy wszystkie elementy, zaczynając od ustrojenia domu Panny Młodej, poprzez dekorację kościoła, przygotowanie bukietów ślubnych czy podziękowań dla rodziców i gości , kończąc na udekorowaniu sali weselnej.

Pamiętaj, że ten dzień zdarza się tylko raz i warto, aby był zapamiętany przez wszystkich. Doskonale to rozumiemy i dlatego dokładamy wszelkich starań, tworząc indywidualne kompozycje, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Każde zlecenia traktujemy, jak oddzielną historię, dlatego możecie mieć pewność, że Wasza dekoracja będzie wyjątkowa. Dostosujemy dekorację w każdym miejscu do koloru czy motywu przewodniego, o którym marzycie.

Bez względu na to czy bierzemy ślub kościelny czy tez cywilny dekoracja jest tak samo ważna. Chcemy, by miejsce, w którym przysięgamy miłość i wierność były romantyczne, wyjątkowe, aby zostały w naszej i naszych najbliższych w pamieć na zawsze. Obecnymi trendami w dekoracjach kościołów są dywany, lampiony, świece, zielone girlandy, oraz przewaga dekoracji w kolorze białym. Wszystko to co kojarzy nam się z delikatnością, romantyzmem.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka
  • Dekoracje światłem
  • Podświetlane napisy
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Magdalenka, Oprawa, Dekoracje

Powrót