Wyślij zapytanie
52... telefon

Kwiaciarnie Wrzos

Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Bydgoszcz, Szubin, Zamość, Białe Błota

52... telefon
Wyświetleń: 1108


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Kwiaciarnie Wrzos

Kwiaciarnie Wrzos to duży wybór kwiatów i roślin różnorodnych gatunków zarówno popularnych jak i mniej spotykanych. Nasze kwiaty pochodzą z Holandii bezpośrednio od producentów - to też sprawia że jakość kwiatów jakie sprzedajemy jest najlepsza z możliwych to też powoduje że np. kwiaty cięte dłużej będą cieszyć Twoje oczy.

Dysponujemy także szeregiem dodatków do kwiatów oraz ozdób w tym ozdoby drewniane, świeczki i kadzidełka zapachowe.

Nasze produkty są dostępne w 4 kwiaciarniach -  Bydgoszcz Galeria Miedzyń ul. Nakielska 86, Białe Błota ul. Guliwera 4A, Zamość ul. Bydgoska 31C oraz Szubin ul. Kcyńska 4. Dostawa na terenie Bydgoszczy i w miejscowościach w których są kwiaciarnie jest darmowa przy zakupie powyżej 100 złotych. Kwiaty można zamawiać telefonicznie i przez Internet.

Od niedawna posiadamy największą w Bydgoszczy ofertę na własne auta zabytkowe. A od prawie 2 lat szkolenia cyklicznie prowadzi Mistrzyni florystyczna zw Zgorzelca pani Monika Wilgocka

Kwiaciarnie Wrzos = szeroki wybór kwiatów = unikatowe kwiaty na zamówienie = wielu zadowolonych klientów : Dołącz do wielu zadowolonych klientów którzy skorzystali z naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białe Błota, Oprawa, Dekoracje

Powrót