Zapytanie
533... telefon
Wyświetleń: 383


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Lady Boho

Lady Boho powstała z myślą podzielenia się pięknem, które siedzi nam w głowach. Jesteśmy przekonane, że każde wydarzenie potrzebuje wyjątkowej oprawy, o którą z wielką przyjemnością zadbamy właśnie w stylu Boho.

Dekoracje ślubne, baby shower, przyjęcia urodzinowe, eventy, komunie, chrzciny... Chętnie sprawimy, że ten wyjątkowy dzień stanie się niezapomnianym.

Otulimy Was bezstresowym pięknem.

Czy organizacja i wizualna oprawa wiąże się z samymi przyjemnościami dla organizatorów? Mamy świadomość, że to ogromny stres, dlatego pozwól nam się odciążyć i zadbać o wszystko. 

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. 

Mamy świadomość, że każdy ma inne upodobania, wizje i wymagania, dlatego wychodzimy im naprzeciw. Nasze propozycje w pełni dostosowujemy do Waszych preferencji i miejsca w którym odbędzie się uroczystość.

Dbamy o środowisko.

Ważne jest dla nas odpowiedzialne podejście do dekorowania. Dlatego każda nasza dekoracja niesie ze sobą jakąś historię. Staramy się, aby wykorzystywane przez nas materiały były naturalne i przede wszystkim odnawialne. W kompozycjach kwiatowych wykorzystujemy głównie kwiaty suszone, które po odpowiednim zaimpregnowaniu pozwalają nam korzystać z nich wielokrotnie. W przypadku kwiatów ciętych dbamy, aby pochodziły z lokalnych upraw i wspierały polskie rodzinne biznesy.

Co dekorujemy?

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! :)

W naszej ofercie zawieramy:

- dekoracje sali/namiotu/stodoły

- dekoracje pleneru-dekoracje evetową

- dekoracje ślubu w plenerze

- dekoracje stołów

- dekoracje kościoła

-dekoracje ścianki Państwa Młodych

-papeterie

-girlandę na stelażu

Jednak jeśli macie inne mniej standardowe pomysły, dajcie nam znać. Chętnie pomożemy i razem wymyślimy coś wyjątkowego :)

Ściskamy Was mocno,

Justyna i Daria,

Lady Boho

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka
  • Dekoracje balonowe
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Dekoracje

Powrót