Zapytanie
606... telefon

Pawelec ArtiFlora - Florystyka i dekoracje

Szczekociny, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Jaworzno, Chorzów, Zabrze, Włoszczowa, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Sędziszów, Olkusz, Chrzanów, Wolbrom, Myszków, Koniecpol, Książ Wielki, Żarnowiec

606... telefon
Wyświetleń: 628


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Pawelec ArtiFlora - Florystyka i dekoracje

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną florystyką ślubną i okolicznościową oraz wypożyczaniem dekoracji ślubnych.

Naszą misją jest spełnianie Waszych marzeń dotyczących oprawy wizualnej wesel, kameralnych przyjęć czy też sesji ślubnych/narzeczeńskich. Tworzymy nietuzinkowe wianki/korsarze/butonierki, a wszystko to dopełnimy bukietami z artystycznym charakterem. Zaś elementy z wypożyczalni, które oferujemy, nadają niepowtarzalny klimat każdej uroczystości.

Oferujemy:

- kompleksową florystykę ślubną,
- florystykę funeralną,
- florystykę na komunie i chrzty
- wypożyczanie artykułów ślubnych;

Jak to działa? Działa na zasadzie wypożyczania elementów dekoracyjnych do samodzielnego montażu, możesz polegać też na nas i nam powierzyć zaaranżowanie całej dekoracji.

Nasz serwis obejmuje: projekt dekoracji, współpracę z florystą/florystką, transport, rozłożenie i aranżację dekoracji oraz sprzątanie dekoracji po uroczystości.

Zapewniamy również takie atrakcje weselne jak bańki mydlane lub ciężki dym, dzięki któremu zatańczycie pierwszy taniec w chmurach, czy też fotobudkę „bez budki”.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ciężki dym
  • Fotobudka
  • Florystyka
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczekociny, Oprawa, Dekoracje

Powrót