Wyślij zapytanie
696... telefon

Podświetlany napis LOVE - wynajem

Piotrków Trybunalski, Łódzkie,

W pobliżu: Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Bełchatów, Wola Krzysztoporska, Sulejów, Moszczenica, Smardzewice

696... telefon
Wyświetleń: 282


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Podświetlany napis LOVE - wynajem

Zastosowanie najwyższej jakości certyfikowanych komponentów oraz przetestowanego systemu wzmocnień sprawia, że nasz napis przystosowany jest do postawienia zarówno we wnętrzach, jak i na dworze. Napis jest stabilny i odporny na warunki atmosferyczne. Zasilane klasycznie na 230V

Wynajem podświetlanego napisu LOVE, posiadamy jeden z największych dostępnych na wynajem, ma aż 120cm wysokości, szerokość po rozstawieniu to 400-450cm. Jest to obecnie HIT, który towarzyszy prawie na każdym weselu, idealnie sprawdza się również do sesji zdjęciowych plenerowych. Wyobraźcie sobie Państwo swój pierwszy taniec na tle pięknego podświetlanego, oraz eleganckiego napisu wyrażającego to dzięki czemu się Państwo zebraliście w tym dniu. Dodatkowo jest to świetna, a tania atrakcja dla Waszych gości, którzy chętnie pozują na tle takiego napisu. Super także jako dekoracja wyrażająca więcej niż słowa na zaręczyny.

Przed zakupem zapytaj czy Twój termin mamy wolny - szybko ODPOWIEMY.

Cena wynajmu:

  • wesele 1 dniowe- 250zł
  • wesele z poprawinami- 350zł
  • sesja plenerowa- 200

pełny pakiet: wesele z poprawinami, a także najmem na sesję plenerową: 500zł.

Transport do 20km od Piotrkowa Trybunalskiego gratis. Niczym się Państwo nie przejmujecie, u nas macie wszystko pewne. Rezerwujecie, dowozimy na czas, odbieramy po zakończeniu. Gdy zarezerwujcie u nas napis, macie pewność, że tak będzie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Piotrków Trybunalski, Oprawa, Dekoracje

Powrót