Wyślij zapytanie
606... telefon

Pracownia Och Ach - Dekoracje ślubne

Os. Adolfa Bnińskiego 12, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Wolsztyn, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Piła, Krotoszyn, Jarocin, Pleszew, Turek, Chodzież

606... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 751


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Pracownia Och Ach - Dekoracje ślubne

Każda uroczystość jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dzięki temu tworzymy dekoracje niezwykłe, magiczne, które oddają charakter każdego przyjęcia...Projektując dekoracje zawsze uwzględniamy gust i upodobania klientów, styl wnętrz, które dekorujemy.

Oferujemy:

  • niepowtarzalne dekoracje ślubne, w tym aranżacje zaślubin w plenerze
  • kreatywne dekoracje sal weselnych nawet tych intrygujących nadając im delikatność i powiew natury
  • florystykę ślubną- wianki, bukiety, butonieki- odpowiednio dobrane rośliny, ich niepowtarzalna forma, gama kolorystyczna, sposób ułożenia – sprawią, że zwykłe wnętrza nabierają indywidualnego, magicznego charakteru wytwarzającego aurę przyciągania
  • dekoracje ogrodu
  • to detale tworzą całość dlatego też dbamy o każdy szczegół biorąc pod uwagę papeterię, świece, świeczniki, naczynia, tablice i wiele innych, tak wszystkie elementy przyjęcia były spójne i dobrze dobrane.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kinga 2019-07-28 08:13:07

Ocena: 5

Chciałabym z całego serca podziękować za najlepszą na świecie oprawę wesela . Marzenia panny młodej zostały spełnione w 100%. Wiedziałam ze gdy wejdę na salę będzie pięknie ale nie spodziewałam się takiego efektu końcowego . Pięknie wykonana ścianka za nami z żywych goździków ,wysokie wazony wraz z piękną kompozycją z piwoni na każdym stole . Dodatkowe stoły z atrakcjami dla gości cudownie zaaranżowane. Bukiet panny młodej z piwoni oraz butonierki -rewelacja. Dziękuje jeszcze raz!!

Tagi: Poznań, Oprawa, Dekoracje

Powrót